Karen Blixen, afrykański sen

Karen Blixen, Francja 2015

Karen Blixen, utalentowana, wrażliwa, ale i ekscentryczna, bogatym życiorysem mogłaby obdzielić wielu. Twórcy dokumentu postarają się przybliżyć widzom jej burzliwy i pełen namiętności życiorys.

  • Czas trwania: 53 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Elisabeth Kapnist

Karen Blixen, afrykański sen w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Elisabeth Kapnist Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Karen Blixen, utalentowana, wrażliwa, ale i ekscentryczna, bogatym życiorysem mogłaby obdzielić wielu. Wielka duńska pisarka to autorka "Uczty Babette" i jednej z najsłynniejszej powieści na temat Czarnego Lądu "Pożegnanie z Afryką". To również stylistka języka angielskiego i kobieta wyrastająca ponad epokę. Karen Blixen była prawdziwą osobowością. Twórcy dokumentu postarają się przybliżyć widzom jej burzliwy i pełen namiętności życiorys.

Utalentowana, wrażliwa, ale i ekscentryczna. Swoim bogatym życiorysem mogłaby obdzielić Kim była tak naprawdę autorka słynnego "Pożegnania z Afryką" Karen Blixen? Wielka duńska pisarka, autorka "Uczty Babette" i jednej z najsłynniejszej powieści na temat Czarnego Lądu – "Pożegnanie z Afryką". Stylistka języka angielskiego i kobieta wyrastająca ponad swą epokę. Karen Blixen była prawdziwą osobowością. Twórcy dokumentu "Karen Blixen, afrykański sen" postarają się przybliżyć widzom jej burzliwy i pełen namiętności życiorys.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×