Katastrofa w Genui

Genoa Bridge Disaster, Włochy 2019

Zawalenie się wiaduktu Morandiego w Genui kosztowało życie 43 osoby. W programie: odtworzenie przebiegu katastrofy i analiza jej kluczowych momentów.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Katastrofa w Genui w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Zawalenie się fragmentu wiaduktu Morandiego w Genui kosztowało życie 43 osoby. Krok po kroku autorzy odtwarzają przebieg katastrofy i analizują jej kluczowe momenty. Dzięki relacjom naocznych świadków można cofnąć się w czasie i dokonać rekonstrukcji wydarzeń, które doprowadziły do tragedii. Twórcy przytaczają poruszające wspomnienia ludzi bezpośrednio nią dotkniętych i przyglądają się nowym rozwiązaniom, które mają zapobiec podobnym wypadkom w przyszłości.

Zawalenie się wiaduktu Morandiego w Genui kosztowało życie 43 osoby. Odtwarzamy przebieg katastrofy i analizujemy jej kluczowe momenty. "Zawalenie się wiaduktu Morandiego w Genui kosztowało życie 43 osoby. Odtwarzamy przebieg katastrofy i analizujemy jej kluczowe momenty. " "Zawalenie się fragmentu wiaduktu Morandiego w Genui kosztowało życie 43 osoby. Krok po kroku odtwarzamy przebieg katastrofy i analizujemy jej kluczowe momenty. Dzięki relacjom naocznych świadków możemy cofnąć się w czasie i dokonać rekonstrukcji wydarzeń, które doprowadziły do tragedii. Przytaczamy poruszające wspomnienia ludzi bezpośrednio nią dotkniętych i przyglądamy się nowym rozwiązaniom, które mają zapobiec podobnym wypadkom w przyszłości. " "Zawalenie się fragmentu wiaduktu Morandiego w Genui kosztowało życie 43 osoby. Krok po kroku odtwarzamy przebieg katastrofy i analizujemy jej kluczowe momenty. Dzięki relacjom naocznych świadków możemy cofnąć się w czasie i dokonać rekonstrukcji wydarzeń, które doprowadziły do tragedii. Przytaczamy poruszające wspomnienia ludzi bezpośrednio nią dotkniętych i przyglądamy się nowym rozwiązaniom, które mają zapobiec podobnym wypadkom w przyszłości. "

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×