Kate Middleton. Księżniczka czy książę?

Wielka Brytania 2014

Film dokumentalny o kolejnej ciąży Kate Middleton oraz o pierwszych miesiącach dorastania księcia Jerzego - pierwszego dziecka pary książęcej.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Kate Middleton. Księżniczka czy książę? w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 17.04.2015 02:25

    TVP 1

  • Czwartek 16.04.2015 22:20

    TVP 1

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Film dokumentalny o kolejnej ciąży Kate Middleton oraz o pierwszych miesiącach dorastania księcia Jerzego - pierwszego dziecka pary książęcej...

Bogaty w informacje, ciekawy dokument o roli królewskich dzieci, zrealizowany w związku z przygotowaniami księżnej Cambridge i jej męża księcia Williama do narodzin drugiego dziecka. Jak będzie wyglądało życie kolejnego dziedzica korony? Jakie znaczenie mają jego narodziny dla królewskiej rodziny? Jak będzie wychowywane drugie dziecko w porównaniu z księciem George'em, potencjalnym przyszłym królem Anglii. Jak się zmieni codzienne życie księcia i księżnej? Jaka będzie rola księcia Harry'ego, który w kolejce do brytyjskiego tronu automatycznie spadnie na piątą pozycję? Po królowej Elżbiecie II pierwszy jest książę Karol, potem syn Karola, książę William, trzeci z kolei to książę George Alexander Louis. Drugie dziecko Kate i księcia Williama, które ma przyjść na świat w kwietniu 2015 r. będzie czwartym prawowitym następcą tronu w Wielkiej Brytanii. Płeć dziecka nie została ujwniona przez Pałac Kensington. Ilustracją są unikatowe zdjęcia, ponadto komentarze i analizy ekspertów i historyków. W filmie wypowiadają się m.in. Andrew Morton, znany dziennikarz i biograf, Dickie Arbiter, komentator radiowy i telewizyjny, znawca brytyjskiej rodziny królewskiej oraz historyk dr Anna Whitelock.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×