Klub 39

The 39 Steps, Wielka Brytania 1935

Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Richard Henney przybywa do Londynu i już po kilku dniach pobytu w tym mieście wpada w tarapaty. Podczas spektaklu w jednym z teatrów poznaje Anabellę.

 • Czas trwania: 95 minut, Gatunek: Film sensacyjny
 • Reżyseria: Alfred Hitchcock

Klub 39 w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Alfred Hitchcock Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Richard Henney przybywa do Londynu i już po kilku dniach pobytu w tym mieście wpada w tarapaty. Podczas spektaklu w jednym z tutejszych teatrów poznaje Anabellę, ukrywającą się przed ścigającymi ją agentami służb specjalnych. Richard zabiera dziewczynę do mieszkania, nie zdając sobie sprawy, że jest śledzony. Odtąd wydarzenia rozwijają się w zawrotnym tempie. Jeszcze tej samej nocy Anabelle zostaje zamordowana. Henney postanawia rozwikłać zagadkę morderstwa.

kcja filmu rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Richard Henney przybywa do Londynu i już po kilku dniach pobytu w tym mieście wpada w tarapaty. Podczas spektaklu w jednym z tutejszych teatrów poznaje Anabellę, ukrywającą się przed ścigającymi ją agentami służb specjalnych. Richard zabiera dziewczynę do swojego mieszkania, nie zdając sobie sprawy, że są śledzeni. Odtąd wydarzenia rozwijają się w zawrotnym tempie. Jeszcze tej samej nocy Anabelle zostaje zamordowana. Henney postanawia sam rozwikłać zagadkę morderstwa, tym bardziej, że tylko w ten sposób może oczyścić się z ciążących na nim podejrzeń.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 7.3 Głosów: 11

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×