Kontynent uwięziony w strachu

High Tech Borders,

W ciągu dekady przemysł zbrojeniowy w Europie rozrósł. Firmy dostarczające broń przekonały się, jakim potencjałem są granice Unii Europejskiej i coraz większa chęć ochrony przed nielegalną imigracją.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Kontynent uwięziony w strachu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W ciągu dekady przemysł zbrojeniowy w Europie znacznie rozrósł. Firmy dostarczające broń przekonały się, jakim potencjałem są granice Unii Europejskiej i coraz większa chęć ochrony przed zagrożeniem, które ciężko zmierzyć - nielegalną imigracją. Europejski przemysł zbrojeniowy znalazł strefy zbytu, konkurując z największym rynkiem USA i Izraela, podejmując wyścig o dominację w nadzorze granicznym. Europa jest zdeterminowana, aby dostać kawałek z ogromnego tortu zbrojeniowego na rynku światowym.

W ciągu ostatniej dekady, przemysł zbrojeniowy w Europie znacznie rozrósł. Firmy dostarczające broń przekonały się jakim potencjałem są granice Unii Europejskiej i coraz większa chęć ochrony przed zagrożeniem, które ciężko zmierzyć - nielegalną imigracją. Europejski przemysł zbrojeniowy znalazł swoje strefy zbytu, konkurując z największym rynkiem USA i Izraela, podejmując wyścig o dominację w nadzorze granicznym. Europa jest zdeterminowana, aby dostać kawałek z ogromnego tortu zbrojeniowego na rynku światowym ...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×