Kosmiczne ogrody Safagi

Polska 2009

Dokument o awaryjnym lądowaniu obcych nad Morzem Czerwonym oraz o tym, czego dowiedzieli się podczas parogodzinnego pobytu o planecie Ziemia i o ludziach ją zamieszkujących.

  • Czas trwania: 35 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Kosmiczne ogrody Safagi w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument o awaryjnym lądowaniu obcych nad Morzem Czerwonym oraz o tym, czego dowiedzieli się podczas parogodzinnego pobytu o planecie Ziemia i o ludziach ją zamieszkujących. Film opowiada o efektach wywiadu obcych istot, którzy przez parę godzin eksplorowali akwen Morza Czerwonego. Ich doskonała technologia pomogła zdiagnozować największe zagrożenia, jakie występują na Ziemi. Wyjście na ląd u wybrzeży Safagi zaowocowało ciekawym opisem ludzkiego gatunku w oczach obcych.

"Kosmiczne ogrody Safagi" to film o awaryjnym lądowaniu obcych nad Morzem Czerwonym, o tym, czego dowiedzieli się podczas parogodzinnego pobytu o planecie Ziemia i o ludziach ją zamieszkujących. Film opowiada o efektach wywiadu obcych istot, którzy przez parę godzin eksplorowali akwen Morza Czerwonego. Ich doskonała technologia pomogła zdiagnozować największe zagrożenia, jakie występują na naszej planecie. Wyjście na ląd u wybrzeży Safagi zaowocowało ciekawym opisem ludzkiego gatunku w oczach obcych, a piękne zdjęcia raf koralowych Morza Czerwonego nie pozwalają oderwać oczu od podwodnego świata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×