Kraina zabawek

Babes in Toyland, USA 1998

Za dwa dni Boże Narodzenie, a fabryka Toyland otrzymała właśnie duże zamówienie. Tymczasem zły Barnaby, który nie uznaje zabawek, planuje zamknąć fabrykę i zepsuć wszystkim święta.

  • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Shivan Ramsaran

Kraina zabawek w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Shivan Ramsaran Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Za dwa dni Boże Narodzenie, a fabryka Toyland otrzymała właśnie duże zamówienie. Tymczasem zły Barnaby, który nie uznaje zabawek, planuje zamknąć fabrykę i zepsuć wszystkim święta. Teraz wszystko zależy od najnowszych pracowników Toylandu - młodego Jacka i jego siostry Jill, którzy próbują wesprzeć swoich nowo poznanych przyjaciół, Toma Pipera, Mary Lamb, Humpty Dumpty'ego i resztę paczki z firmy zabawkarskiej, w zniweczeniu planów Barnaby'ego i uratowaniu świąt.

Za dwa dni Boże Narodzenie, a fabryka Toyland otrzymała właśnie największe w swej historii zamówienie. Tymczasem zły Barnaby, który nie uznaje zabawek, planuje zamknąć fabrykę i zepsuć wszystkim święta. Teraz wszystko zależy od najnowszych pracowników Toylandu - młodego Jacka i jego siostry Jill, którzy próbują wesprzeć swoich nowo poznanych przyjaciół, Toma Pipera, Mary Lamb, Humpty Dumpty'iego i resztę paczki firmy zabawkarskiej, w zniweczeniu planów Barnaby'ego i uratowaniu świąt.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 3.9 Głosów: 7

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×