Królowa L'Oréala. Sekrety najbogatszej kobiety świata

Secrets Of the World's Richest Woman, Francja 2017

Założony w 1904 roku przez Eugène Schuellera niewielki biznes kosmetyczny, okazał się międzynarodowym sukcesem i w niedługim czasie stał się najważniejszym graczem na rynku kosmetycznym.

  • Czas trwania: 88 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Jacques Dubuisson, Gerard Miller

Królowa L'Oréala. Sekrety najbogatszej kobiety świata w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Jacques Dubuisson Reżyseria
  • Gerard Miller Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument to historia koncernu L'Oreal. Założony w 1904 roku przez Eugène Schuellera niewielki biznes kosmetyczny, okazał się międzynarodowym sukcesem i w niedługim czasie stał się najważniejszym graczem na rynku kosmetycznym. Do dziś jest synonimem piękna, kobiecości i stylu. Epicka i wciągająca kronika przybliży widzom historię ludzi, którzy ukształtowali jej rozkwit, w tym jednej z najważniejszych osób w dziejach koncernu, zmarłej w 2017 roku dziedziczki rodu i wybitnej businesswoman, Liliane Bettencourt.

Burzliwe dzieje rodziny Bettencourt, twórców pierwszego wielkiego koncernu kosmetycznego L'Oreal. Historia koncernu L'Oreal od powstania aż do dziś. Założony w 1904 roku przez Eugène Schuellera niewielki biznes kosmetyczny, okazał się międzynarodowym sukcesem i w niedługim czasie stał się najważniejszym graczem na rynku kosmetycznym. Do dziś jest synonimem piękna, kobiecości i stylu. Jak rodziła się potęga? Epicka i wciągająca kronika przybliży widzom historię ludzi, którzy ukształtowali jej rozkwit, w tym jednej z najważniejszych osób w dziejach koncernu, zmarłej w 2017 roku dziedziczki rodu i wybitnej businesswoman – Liliane Bettencourt.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×