Książę Harry i Meghan Markle - miłość ponad konwenanse

Harry & Meghan: A Windsor Wedding, 2018

19 maja 2018 roku w bajecznym zamku Windsor książę Harry, szósty w kolejce do brytyjskiego tronu, poślubi amerykańską aktorkę Meghan Markle. Film przedstawia historię ich znajomości.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Książę Harry i Meghan Markle - miłość ponad konwenanse w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W Wielkiej Brytanii trwają przygotowania do kolejnego królewskiego ślubu. Książę Harry, szósty w kolejce do brytyjskiego tronu, ogłosił zaręczyny z amerykańską aktorką Meghan Markle. Ceremonia odbędzie się 19 maja 2018 roku w bajecznym zamku Windsor. Autorzy programu opowiadają o tym, jak doszło do pierwszego spotkania Harry'ego i Meghan oraz jak rozwijała się ich znajomość.

Niecierpliwe dliczanie już się rozpoczęło - Wielka Brytania czeka na kolejny królewski ślub! Książę Harry, szósty w kolejce do brytyjskiego tronu, ogłosił zaręczyny z amerykańską aktorką, rozwódką, Meghan Markle. Wielki dzień nastąpi 19 maja tego roku; ślub odbędzie się w bajecznym zamku Windsor. Jak doszło do pierwszego spotkania Harrego i Meghan, pary, która jest dziś na językach całego świata? Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Czy to prawda, że Meghan powiedziała "TAK" zanim Harry zdążył wygłosić zaręczynowa formułę? Zczego wykonany jest zaręczynowy pierścionek przyszłej panny młodej? Co na temat przyszłej pary sądzą m.inn Książę Karol, Camilla Parker Bowles, Księżna Kate i książę William? Zapraszamy na ślub u Windsorów!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×