Kto jest moją matką?

Annie Ong: Lost and Found, Kanada 2004

Tematem dokumentu są problemy osób adoptowanych, które postanawiają odnaleźć biologicznych rodziców. Jedną z bohaterek jest Jeannette Loakman, adoptowana w Singapurze przez brytyjskie małżeństwo.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Stefan Ranström

Kto jest moją matką? w telewizji

ZwińRozwiń
 • Poniedziałek 17.11.2014 03:50

  TVP 1

 • Wtorek 07.05.2013 02:40

  TVP 1

 • Poniedziałek 06.05.2013 23:15

  TVP 1

Twórcy

 • Stefan Ranström Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Tematem dokumentu są problemy osób adoptowanych, które postanawiają odnaleźć biologicznych rodziców. Wśród bohaterów filmu jest m.in. Jeannette Loakman, adoptowana w Singapurze przez brytyjskie małżeństwo. Dziewczynka dorastała w Wielkiej Brytanii, ale była świadoma, że różni się od rodziców. Postanowiła odnaleźć biologiczną matkę. Po długich poszukiwaniach trafiła na ślad Annie Ong, która urodziła ją jako nastolatka. Annie została zmuszona do oddania małej Jeannette do adopcji.

Film dokumentalny poruszający problemy osób adoptowanych. Kiedy adoptowane osoby postanawiają odnaleźć biologicznych rodziców, czego się spodziewają? Czy ich odnajdują? Jakie emocje im towarzyszą? Po ponad dwudziestu latach takich poszukiwań, Jeannette Loakman spełniła swoje marzenie, odnalazła biologiczną matkę. Adoptowana w Singapurze przez brytyjskie małżeństwo dziewczynka dorastała w Wielkiej Brytanii, ale widziała, że nie jest podobna do rodziców. Przez wiele lat różnymi sposobami, poprzez gazety, programy telewizyjne, film oraz internet próbowała poznać prawdę. Bardzo chciała się dowiedzieć, skąd pochodzi i kim są jej biologiczni rodzice. Kiedy już prawie straciła nadzieję, że kiedykolwiek odnajdzie matkę, otrzymała nagle wiadomość z Holandii. Właśnie tam zamieszkała ze swoją nową rodziną Annie Ong, która urodziła Jeannette, gdy miała zaledwie 17 lat. Następnie została zmuszona do oddania dziecka do adopcji. Dramatyczne wspomnienia z przeszłości są źródłem wielu wzruszeń. A Jeannette robi wszystko, aby żadna z matek nie poczuła się dotknięta i mniej kochana. Ani ta, która ją wychowywała, ani ta, która ją urodziła. Zmiany nastroju, rozmowy o przeszłości i uczuciach, powrót do wydarzeń pozwalają widzowi prześledzić całą historię z emocjonalnym, osobistym zaangażowaniem w losy głównych bohaterek. Producent: Original Kin Inc. 585 Markham Street 2nd Floor Toronto, Ontario M6G 2L7 Canada Dystrybutor: TRICON FILMS AND TELEVISION 372 Richmond Street West, Suite 200 Toronto, M5V 1X6 Canada

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×