La Bare. Najlepszy męski striptiz

La Bare, USA 2014

Dokument opowiada o tym, co sie dzieje za kulisami najsłynniejszego amerykańskiego klubu z męskim striptizem. Reżyserem jest gwiazda "Magic Mike'a" i serialu "Czysta krew", Joe Manganiello.

  • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Joe Manganiello

La Bare. Najlepszy męski striptiz w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Joe Manganiello Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument opowiada o tym, co sie dzieje za kulisami najsłynniejszego amerykańskiego klubu z męskim striptizem. Reżyserem jest gwiazda "Magic Mike'a" i serialu "Czysta krew", Joe Manganiello. Widzowie zobaczą przygotowania do pokazów, wywiady z tancerzami, blaski i cienie zawodu striptizera. Joe Manganiello stanął za kamerą, aby pokazać kulisy działalności najpopularniejszego na świecie klubu z męskim striptizem - La Bare Dallas.

Za kulisami najsłynniejszego amerykańskiego klubu z męskim striptizem. Reżyserem filmu jest gwiazda "Magic Mike'a" i serialu "Czysta krew" - Joe Manganiello. Przygotowania do pokazów, wywiady z tancerzami, blaski i cienie zawodu striptizera. Znany z hitu "Magic Mike" Joe Manganiello stanął za kamerą, aby pokazać kulisy działalności najpopularniejszego na świecie klubu z męskim striptizem - La Bare Dallas.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.0 Głosów: 2

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×