Lato w Monako

Summer in Monaco, Francja 2015

Dokument pokazuje kulisy najbardziej luksusowego miejsca Riwiery. Ukazuje pracowników, mieszkańców i turystów oraz odbiegającą od stereotypów rzeczywistość.

 • Czas trwania: 54 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Beatricce Pacotte

Lato w Monako w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 27.02.2018 03:40

  TVP 2

 • Środa 05.07.2017 04:40

  TVP 2

 • HIT Dnia

  Wtorek 04.07.2017 23:50

  TVP 2

Multimedia

Twórcy

 • Beatricce Pacotte Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas letnich miesięcy Monako wita tysiące bogatych gości z całego świata. Ceremonie, bale dobroczynne i niecodzienne śluby kreują atmosferę światowego symbolu dostatku Europy. Monako jest też odwiedzane przez zwykłe rodziny z Francji i Włoch, które podróżują z kilkorgiem dzieci. Nie mogą one zatrzymać się w luksusowych hotelach, lecz znajdują miejsca w małych pensjonatach. Dokument spogląda za kulisy najbardziej luksusowego miejsca Riwiery, ukazuje pracowników, mieszkańców i turystów oraz odbiegającą od stereotypów rzeczywistość.

Podczas letnich miesięcy Monako wita tysiące bogatych i utytułowanych gości z całego świata, prowadząc jednocześnie swój tradycyjny, wystawny tryb życia. Książęce ceremonie, dobroczynne bale i niecodzienne śluby kreują szczególną atmosferę miejsca światowego symbolu dostatku Europy. Monako jest też jednak odwiedzane przez zwykłe rodziny z Francji, Włoch, które podróżują tu z kilkorgiem dzieci i choć nie mogą zatrzymać się w luksusowych hotelach, znajdują urocze miejsca w małych pensjonatach. Spojrzenie za kulisy najbardziej luksusowego miejsca Riwiery. Film pokazuje pracowników, mieszkańców i turystów, a także inną rzeczywistość ekskluzywnego Monako, odbiegającą w wielu miejscach od utartych stereotypów. Reżyseria: Beatrice Pacotte

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×