Lodowiec Sjaczen - wojna o lód

Siachen - A War for Ice, USA 2006

Lodowiec Sjaczen to punkt krytyczny trwającej od 20 lat wojny między Indiami i Pakistanem o Kaszmir. W programie historia tej mało znanej wojny w bezludnym zakątku Himalajów.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Lodowiec Sjaczen - wojna o lód w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Lodowiec Sjaczen niewiele znaczy dla całego świata poza indyjskim subkontynentem ale dla Indii i Pakistanu jest krytycznym punktem zagorzałej, trwającej od 20 lat wojny o Kaszmir. W programie historia tej najmniej znanej wojny na świecie podróż na grzbiecie mułów zabiera widzów w odległy zakątek Himalajów na spotkanie z ludźmi, którzy gotowi są zginąć za skały i lód Sjaczen.

Lodowiec Sjaczen to punkt krytyczny trwającej od 20 lat wojny między Indiami i Pakistanem o Kaszmir. W programie - historia tej mało znanej wojny w bezludnym zakątku Himalajów. Lodowiec Sjaczen niewiele znaczy dla całego świata poza indyjskim subkontynentem ale dla Indii i Pakistanu jest krytycznym punktem zagorzałej, trwającej od 20 lat wojny o Kaszmir. W programie - historia tej najmniej znanej wojny na świecie - podróż na grzbiecie mułów zabiera widzów w odległy zakątek Himalajów na spotkanie z ludźmi, którzy gotowi są zginąć za skały i lód Sjaczen.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×