Love and Sex

Love and Sex, USA 2000

Kate jest dziennikarką w renomowanym czasopiśmie. Pewnego dnia w gazecie ukazuje się jej artykuł traktujący o miłości francuskiej. Zwierzchnicy uznają, że tekst jest zbyt śmiały.

  • Czas trwania: 100 minut, Gatunek: Komedia
  • Reżyseria: Valerie Breiman

Love and Sex w telewizji

ZwińRozwiń
  • Czwartek 22.11.2012 01:05

    Polsat

Twórcy

  • Valerie Breiman Scenariusz
  • Valerie Breiman Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Kate jest dziennikarką w renomowanym czasopiśmie. Pewnego dnia w gazecie ukazuje się jej artykuł traktujący o miłości francuskiej. Zwierzchnicy uznają, że tekst jest zbyt śmiały, co w redakcji wywołuje mały skandal, a dziewczyna omal nie traci posady. Praca nad tym artykułem było dla Kate okazją do wspomnień minionych romansów. Kiedy już zaczynała tracić wiarę w prawdziwą miłość, podczas pewnego przyjęcia poznała malarza Adama.

Kate jest dziennikarką w renomowanym czasopiśmie. Pewnego dnia w gazecie ukazuje się jej artykuł traktujący o miłości francuskiej. Zwierzchnicy uznają, że tekst jest zbyt śmiały, co w redakcji wywołuje mały skandal, a dziewczyna omal nie traci posady. Praca nad tym artykułem było dla Kate okazją do wspomnień minionych romansów. Kiedy już zaczynała tracić wiarę w prawdziwą miłość, podczas pewnego przyjęcia poznała malarza Adama. Śledzimy historię tego związku; od momentu pierwszego spotkania, poprzez wspólne zamieszkanie, niespodziewaną ciążę Kate aż do chwili rozstania.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×