Love For Sale With Rupert Everett

Love For Sale With Rupert Everett, Wielka Brytania 2014

Podróżując po Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Izraelu aktor Rupert Everrett stara się poznać odpowiedzi na dwa nurtujące pytania: dlaczego ludzie sprzedają ciało oraz dlaczego płacą za seks.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Michael Waldman

Multimedia

Twórcy

  • Michael Waldman Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Podróżując po Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Izraelu aktor Rupert Everrett stara się poznać odpowiedzi na dwa nurtujące pytania: dlaczego ludzie sprzedają ciało oraz dlaczego płacą za seks. Prowadzący przełamuje stereotypy związane z prostytucją oraz zaprezentuje bardzo osobiste i odważne spojrzenie na najstarszy zawód świata.

Dlaczego ludzie płacą za seks? Aktor Rupert Everrett w prowokacyjnej serii dokumentalnej spotyka się z prostytutkami i ich klientami, aby poznać odpowiedź na to pytanie. Podróżując po Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Izraelu aktor Rupert Everrett stara się poznać odpowiedzi na dwa nurtujące pytania: dlaczego ludzie sprzedają swoje ciało oraz dlaczego płacą za seks. Prowadzący przełamuje stereotypy związane z prostytucją oraz prezentuje bardzo osobiste i odważne spojrzenie na ten najstarszy zawód świata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×