Łowcy pedofilów

Paedophile Hunters, Wielka Brytania 2011

Filmowcy towarzyszą agentom, którzy tropią pedofilów - amerykańskich recydywistów grasujących w Azji Południowo-Wschodniej. Schwytani przestępcy odpowiedzą przed rodzimym wymiarem sprawiedliwości.

 • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Łowcy pedofilów w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 21.12.2012 00:40

  TVP 2

 • Czwartek 12.04.2012 23:30

  TVP 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Filmowcy towarzyszą agentom US Immigration and Customs Enforcement (ICE), którzy tropią pedofilów grasujących w Azji Południowo-Wschodniej. Zanim wprowadzono nowe prawo, amerykańscy recydywiści wyjeżdżali za granicę, gdzie byli bezkarni, bo skorumpowana policja oraz prokuratura wielu azjatyckich krajów tolerowały proceder. Amerykanie razem ze współpracownikami schwytali i postawili przed sądami blisko setkę pedofilów, którzy po odbyciu kary będą deportowani do Stanów Zjednoczonych, gdzie odpowiedzą przed rodzimym wymiarem sprawiedliwości.

Kambodżańska policja otacza budynek, w którym przebywa Amerykanin podejrzany o uprowadzenie i zgwałcenie 12 - letniej dziewczynki. Ronald Adams ma 52 lata. Jest restauratorem. Policjanci znajdują w pokoju Adamsa kamery, narkotyki, dziecięcą pornografię i wibratory. Dziś Kambodża imponuje nowymi eleganckimi hotelami, ale pedofile wiedzą, że to nadal biedny kraj, w którym wszystko jest na sprzedaż. Większość pedofilów chce coraz więcej i szuka coraz młodszych ofiar. Młoda demokracja otwiera się na Zachód, a biedne rodziny są zmuszone sprzedawać dzieci opiekunom działającym na rynku seksturystyki. Kiedy zatrzymuje się pedofila, to tak jakby się ratowało nie jedno dziecko, ale dziesiątki, może setki dzieci, które skrzywdziłby w przyszłości. Ekipa filmowa towarzyszy agentom US Immigration and Customs Enforcement (ICE), którzy tropią pedofilów grasujących w Azji Południowo - Wschodniej. Służbę powołano po zamachach z 11 września. Jej zadaniem było tropienie międzynarodowych terrorystów oraz infiltracja czarnego rynku broni i narkotyków. ICE korzysta z najnowocześniejszych środków inwigilacji. Od roku 2003 na polecenie prezydenta Busha ściga także pedofilów. Zanim w USA wprowadzono nowe prawo, amerykańscy recydywiści wyjeżdżali za granicę, gdzie byli właściwie bezkarni, ponieważ skorumpowana policja i prokuratura wielu azjatyckich krajów patrzyła przez palce na ich zbrodniczy proceder. Przestępcy podszywają się pod nauczycieli języka lub filantropów i w ten sposób nawiązują kontakty z dziećmi. Jednym z bohaterów wstrząsającego brytyjskiego dokumentu jest Vansak Sous, były żołnierz dziecięcej armii Czerwonych Khmerów, który nie chce, by kolejne pokolenie Kambodżan zostało stracone. Mimo zmowy milczenia Amerykanie i ich miejscowi współpracownicy schwytali i postawili przed sądami już blisko setkę pedofilów, którzy po odbyciu kary będą deportowani do Stanów Zjednoczonych, gdzie odpowiedzą przed tamtejszym wymiarem sprawiedliwości. Twarze przestępców są ujawniane, co jest na pewno dodatkową karą.

Komentarze

Skomentuj
 • Jaro Marta (gość)

  Codziennie w nocy oglogamy wasz program z wielkim sercem potem szcun a szczególnie dla tej dziewczyny właśnie czekamy na odcinek Jak bym znowu siedział chciał bym go na celi bym

  09.05.2020 23:00
 • Karo Marta (gość)

  Codziennie w nocy oglogamy wasz program z wielkim sercem potem szcun a szczególnie dla tej dziewczyny właśnie czekamy na odcinek Jak bym znowu siedział chciał bym go na celi bym kurwę nauczyć

  09.05.2020 22:58
 • ... (gość)

  Nie no, jasne. Ja np. pognalbym Tuska nagiego i boso do Smolenska. Ale wymiar sprawiedliwosci tak nie dziala.

  12.04.2012 23:31
 • dag.. (gość)

  niby nie karze sie dwa razy za to samo ale ja jako matka malego dziecka moglabym sama ukarac ich po stokroc za to co zrobili.to nie wyobrazalne,gdyby ktos zrobilby cos takiego mojej corce,.......chyba bym zabijala powoli!!!!!!!!!!

  12.04.2012 22:40
 • ... (gość)

  Niby dlaczego maja byc ukarani drugi raz za to samo przestepstwo?! Skoro odbyli kare, to sprawa zakonczona. Czy cos jest przestepstwem i jaka kara jest zagrozone decyduje prawo panstwa, w ktorym zostalo popelnione. Co ma prawo USA do prawa w Azji?? Znowu to amerykanskie warcholstwo?

  12.04.2012 20:05

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×