Łowcy trolli

Troll Hunters, Wielka Brytania 2016

Specjalizująca się w poradach dotyczących piękna popularna w Anglii blogerka Em Ford padła ofiarą ataków internetowych. Postanowiła z nimi walczyć.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: David McConnell

Łowcy trolli w telewizji

ZwińRozwiń
  • Czwartek 30.01.2020 01:40

    TVP 2

Multimedia

Twórcy

  • David McConnell Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Specjalizująca się w poradach dotyczących piękna popularna w Anglii blogerka Em Ford padła ofiarą ataków internetowych. Postanowiła z nimi walczyć. Kobieta śledzi i analizuje wzrastającą liczbę przypadków słownej przemocy. Próbuje zdemaskować tych, którzy za nimi stoją. Z pomocą dziennikarza Davida McClellanda rozmawia z atakowanymi osobami, m.in. z popularną modelką, wpływową polityk, z trenerem ligowej drużyny piłkarskiej oraz z ekspertami od przemocy w Internecie. Rozmawia też z autorami publikacji pełnych nienawiści.

Niezwykle popularna w Anglii blogerka, Em Ford, specjalizująca się w poradach dotyczących piękna, padła ofiarą internetowych ataków, z których twórcami postanowiła walczyć. Teraz Em śledzi i analizuje wzrastającą liczbę przypadków przemocy w sieci i próbuje zdemaskować tych, którzy za nimi stoją. Z pomocą dziennikarza zajmującego się na co dzień sprawami nowych technologii, Davida McClellanda, Em rozmawia z osobami często atakowanymi, m.in. młodą, popularną modelką, wpływową polityk jednejz partii, trenerem ligowej drużyny piłkarskiej oraz z ekspertami od przemocy w sieci, usiłując zrozumieć naturę bezwzględnych, złośliwych i okrutnych zdarzeń, które zbierają coraz więcej ofiar. Em odnajduje teżi rozmawia z samymi atakującymi, trollami, pytając ich o powody takiego postępowania.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×