Luksusowe prostytutki

Zahia, Patrizia and the Others, 0

Luksusowe prostytutki są piękne, dobrze ubrane i zarabiają około trzydziestu tysięcy euro miesięcznie. Niektóre z nich zostają celebrytkami i są bardziej znane od swoich klientów.

 • Czas trwania: 100 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Luksusowe prostytutki w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Luksusowe prostytutki są piękne, dobrze ubrane i zarabiają około trzydziestu tysięcy euro miesięcznie. Julia, Natasza i Kenza pracują w najbardziej ekskluzywnych miejscach na świecie. Swój zawód traktują bardzo poważnie. Profesjonalne portfolio oraz znajomość zasad marketingu to podstawa ich sukcesu. Niektóre z nich zostają celebrytkami i są bardziej znane od swoich klientów. Najważniejsze, żeby znaleźć sławnych i bogatych opiekunów, którzy otworzą przed nimi drzwi do świata wielkich pieniędzy i show biznesu.

Są piękne, seksowne, dobrze ubrane i zarabiają około trzydziestu tysięcy euro miesięcznie. Julia, Natasza, Kenza pracują w najbardziej ekskluzywnych miejscach na świecie. Swój zawód traktują bardzo poważnie. Profesjonalne portfolio i znajomość zasad marketingu to podstawa ich sukcesu. Niektóre z nich zostają celebrytkami i są bardziej znane od swoich klientów. Najważniejsze, żeby znaleźć sławnych i bogatych opiekunów, którzy otworzą przed nimi drzwi do świata wielkich pieniędzy i show biznesu. Zapraszamy do świata luksusowych prostytutek.

Komentarze

Skomentuj
 • Witam wszystkich(geju) na początebk pozdro gulek ale do rzeczy?luksusowa prostytutka to marzenie wielu męskich serc tylko jeden warunek gruby portwel takie życie! Pozdro (geju) (gość)

  Nic dodać nic ująć

  12.04.2020 21:30
 • Dupą da się zarobić fajny sposób na życie ! (gość)

  Może są ładne fajne ale puste wielka szkoda pozdrawiam geju! Co złego to nie ja pa ;-)

  11.04.2020 21:54
 • Te szmaty za kaske zrobią wszystko własną matke by sprzedały ! (gość)

  W ich pustych głowach jest tylko robienie pały i dobrych zakupów w markowych sieciach u boku starego bogatego impotenta celebryty

  11.04.2020 21:32
 • Jebać je w dupe aż się posrają (gość)

  Jebane szmaty celebrytów

  11.04.2020 21:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×