Luksusowe prostytutki

Zahia, Patrizia and the Others, 0

Luksusowe prostytutki są piękne, dobrze ubrane i zarabiają około trzydziestu tysięcy euro miesięcznie. Niektóre z nich zostają celebrytkami i są bardziej znane od swoich klientów.

  • Czas trwania: 100 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Luksusowe prostytutki w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Luksusowe prostytutki są piękne, dobrze ubrane i zarabiają około trzydziestu tysięcy euro miesięcznie. Julia, Natasza i Kenza pracują w najbardziej ekskluzywnych miejscach na świecie. Swój zawód traktują bardzo poważnie. Profesjonalne portfolio oraz znajomość zasad marketingu to podstawa ich sukcesu. Niektóre z nich zostają celebrytkami i są bardziej znane od swoich klientów. Najważniejsze, żeby znaleźć sławnych i bogatych opiekunów, którzy otworzą przed nimi drzwi do świata wielkich pieniędzy i show biznesu.

Są piękne, seksowne, dobrze ubrane i zarabiają około trzydziestu tysięcy euro miesięcznie. Julia, Natasza, Kenza pracują w najbardziej ekskluzywnych miejscach na świecie. Swój zawód traktują bardzo poważnie. Profesjonalne portfolio i znajomość zasad marketingu to podstawa ich sukcesu. Niektóre z nich zostają celebrytkami i są bardziej znane od swoich klientów. Najważniejsze, żeby znaleźć sławnych i bogatych opiekunów, którzy otworzą przed nimi drzwi do świata wielkich pieniędzy i show biznesu. Zapraszamy do świata luksusowych prostytutek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×