Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

Lupen III: The Castle Of Cagliostro, 0

Słynny złodziej, Arsène Lupin III, po jednym ze skoków zauważa, że cała zrabowana przez niego gotówka to falsyfikaty. Postanawia ustalić, kto wypuszcza je na rynek. Trafia do księstwa Cagliostro.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Hope Chapman

Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Hope Chapman Scenariusz
  • Hope Chapman Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Słynny złodziej, Arsène Lupin III, po jednym ze skoków zauważa, że cała zrabowana przez niego gotówka to falsyfikaty. Postanawia ustalić, kto wypuszcza je na rynek. Trafia do maleńkiego państwa, księstwa Cagliostro, którego władcę-– osobę niezwykle szanowaną na światowych salonach - uważa za szefa szajki przestępczej. Przy okazji Lupin angażuje się w pomoc księżniczce, córce poprzedniego władcy, którą obecny książę chce poślubić wbrew jej woli.

Słynny złodziej, Arsène Lupin III, po jednym ze skoków zauważa, że cała zrabowana przez niego gotówka to znakomicie wykonane falsyfikaty. Postanawia ustalić, skąd pochodzą i kto wypuszcza je na rynek. Tak trafia do maleńkiego państwa, Księstwa Cagliostro, którego władcę - osobę niezwykle szanowaną na światowych salonach - uważa za potencjalnego szefa fałszerskiego procederu. Przy okazji angażuje się w pomoc księżniczce, córce poprzedniego władcy, którą obecny książę chce poślubić wbrew jej woli.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×