Mamuty - giganty epoki lodowcowej

Mammoths: Giants of the Ice Age, Niemcy 2015

Tysiące lat temu na ziemi mieszkały miliony mamutów. Kiedy nastała epoka lodowcowa, mamuty musiały zaadaptować się do życia w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Mamuty - giganty epoki lodowcowej w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Tysiące lat temu na ziemi mieszkały miliony mamutów. W czasach, kiedy klimat był cieplejszy, te wielkie bestie opuściły sawanny Afryki i przeniosły się w inne regiony świata. Kiedy nastała epoka lodowcowa, mamuty musiały zaadaptować się do życia w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Światowej sławy ekspert Dick Mol wyrusza tropem olbrzymów z epoki lodowcowej, których pierwotnym siedliskiem była Namibia. W zmarzlinie odkrywa świetnie zachowane kości mamuta.

Tysiące lat temu na ziemi mieszkały miliony mamutów. W czasach, kiedy klimat był cieplejszy, te wielkie bestie opuściły sawanny Afryki i przeniosły się w inne regiony świata. Kiedy nastała epoka lodowcowa, mamuty musiały dokonać naprawdę wielkiego wyczynu i zaadaptować się do życia w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Światowej sławy ekspert Dick Mol wyrusza tropem tych olbrzymów z epoki lodowcowej, których pierwotnym siedliskiem była Namibia. W zmarzlinie odkrywa świetnie zachowane kości mamuta.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×