Mandrake

Mandrake, Brazylia 2013

Adwokat Paolo Mandrake cierpi z powodu problemów osobistych i zawodowych. Młody prawnik podsuwa mu skomplikowaną sprawę morderstwa, która może odmienić jego życie.

  • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Dramat kryminalny
  • Reżyseria: José Henrique Fonseca

Mandrake w telewizji

ZwińRozwiń

Obsada

  • Marcos Palmeira jako Mandrake
  • Marcelo Serrado jako Raul
  • Virginia Cavendish jako Veronica
  • Erika Mader jako Bebel
  • Luis Carlos Miele jako Leon Wexler

Twórcy

  • José Henrique Fonseca Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Adwokat Paolo Mandrake cierpi z powodu problemów osobistych i zawodowych. Coraz więcej czasu spędza krążąc po ulicach Rio de Janeiro, przez co wpędza we frustrację swojego partnera, Wexela. Pewnego dnia młody prawnik, któremu Mandrake w przeszłości pomógł, przynosi mu skomplikowaną sprawę morderstwa. Adwokat musi użyć wszystkich znajomości i doświadczenia, żeby ją wyjaśnić. Odżywa także namiętność do Bebel i Amparo. Mimo że przypadki wymuszenia i szantażu są dla Mandrake'a normą, sprawa okazuje się być najbardziej wymagająca w jego karierze.

Ten dwuodcinkowy film telewizyjny śledzi Paolo Mandrake'a, adwokata kryminalnego z Rio de Janeiro, który przekopuje podziemia Rio na zlecenie swoich klientów. Młody prawnik podsuwa mu nową, skomplikowaną sprawę, która może odmienić jego życie. Rozpoczynając w miejscu, gdzie kończy się 13-odcikowy serial, dwuczęściowy film telewizyjny śledzi Paolo Mandrake'a, adwokata kryminalnego z Rio de Janeiro, który cierpi z powodu problemów osobistych i zawodowych; spędza coraz więcej czasu krążąc po ulicach miasta, przez co wpędza we frustrację swego partnera, Wexela. Wszystko wydaje się jednak odmieniać, gdy młody prawnik, któremu Mandrake w przeszłości pomógł, przynosi skomplikowaną sprawę. Mandrake musi użyć wszystkich swoich znajomości i doświadczenia, by wyjaśnić sprawę tajemniczego morderstwa; jednocześnie ożywiając namiętność do uroczej Bebel i gorącej Amparo. Przypadki wymuszenia i szantażu są dla niego normą, to będzie jednak jego najbardziej wymagająca sprawa. Balansując między kontrowersyjnymi działaniami na granicy prawa i swoją rozwiązłością, pozostaje ekspertem w swojej dziedzinie - jednak czy na pewno?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 2.6 Głosów: 7

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×