Maratończyk. Krzysztof Jastrzębski

Maratończyk. Krzysztof Jastrzębski, Polska 2012

Sportowiec Krzysztof Jarzębski z powodu raka przeszedł kilka operacji, które zakończyły się dla niego amputacją obu nóg. Pomimo tragedii bohater nie poddał się, a chorobę przekuł w sukces.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Zbigniew Gajzler

Maratończyk. Krzysztof Jastrzębski w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Michal Lorenc Muzyka
  • Witold Szulc Zdjęcia
  • Zbigniew Gajzler Scenariusz
  • Zbigniew Gajzler Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Sportowiec Krzysztof Jarzębski z powodu raka przeszedł kilka operacji, które zakończyły się dla niego amputacją obu nóg. Pomimo tragedii bohater nie poddał się. Stał się słynnym na świecie niepełnosprawnym sportowcem, który na wózku inwalidzkim bije rekordy w pokonywaniu odległych tras. Autor pokazuje nie tylko jego sukcesy sportowe, ale też zmagania z trudnościami dnia codziennego oraz walkę, którą musi podejmować dzień po dniu, aby rozwijać swoją pasję.

Film opowiada niezwykłą historię Krzysztofa Jarzębskiego. Ten sportowiec w wyniku choroby nowotworowej przeszedł kilka operacji, które zakończyły się dla niego amputacją obu nóg. Pomimo osobistej tragedii nie poddał się nieprzychylnemu losowi. Swoją chorobę przekuł w sukces. Stał się słynnym na świecie niepełnosprawnym sportowcem, który na swoim wózku bije kolejne rekordy w pokonywaniu odległych tras na obszarze całej Europy. Film ten pokazuje nie tylko jego sukcesy sportowe, ale również zmagania z trudnościami dnia codziennego oraz walkę, którą musi podejmować dzień po dniu, aby być w formie i rozwijać swoją pasję. Historia Krzysztofa Jarzębskiego jest historią o sile człowieka, o jego uporze i determinacji. To film o pasji życia, której odnalezienie jest ważne dla każdego z nas.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×