Maroko. Przeszłość i przyszłość

Destination Maroc, Francja 2010

Maroko to kraj pełen atrakcji i kontrastów, przyciągających rokrocznie miliony turystów z całego świata. To kraj fascynujący jako miejsce stykania się różnych kultur, bogate w zabytki starożytności.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Maroko. Przeszłość i przyszłość w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Maroko to kraj pełen atrakcji i kontrastów, przyciągających rokrocznie miliony turystów z całego świata. Od pokrytych śniegiem szczytów Atlasu po plaże portowej As-Sawiry podróż zaprowadzi widza w wiele zakątków północnoafrykańskiego kraju. Z dala od przetartych ścieżek, z której zazwyczaj korzystają przybysze, będą mogli oni podziwiać piękno i ukryte skarby lądu położonego między piaskami Sahary a wodami Morza Śródziemnego. Maroko to kraj prawdziwie fascynujący jako miejsce stykania się różnych kultur, bogate w zabytki starożytności.

Trzy tysiące lat historii, siedem różnych klimatów, cztery imponujące miasta i ciągnąca się przez setki kilometrów piaszczysta plaża. Maroko to kraj pełen atrakcji i kontrastów, przyciągających rokrocznie miliony turystów z całego świata. Od pokrytych śniegiem szczytów Atlasu po plaże portowej As-Sawiry filmowa podróż zaprowadzi widza w wiele zakątków północnoafrykańskiego kraju. Z dala od przetartych ścieżek, z której zazwyczaj korzystają przybysze, będą mogli oni podziwiać piękno i ukryte skarby lądu położonego między piaskami Sahary a wodami Morza Śródziemnego. Maroko to kraj prawdziwie fascynujący - nie tylko ze względu na malownicze pejzaże, ale także jako miejsce stykania się różnych kultur, bogate w zabytki starożytności. Przeszłość zaś łączy się tu z przyszłością i modernizacją, stymulowaną przez znakomicie prosperujący przemysł turystyczny. Oto wyprawa, jakiej nie oferują żadne biura podróży. Kierunek: Maroko.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×