Martin Lawrence na żywo

Martin Lawrence Live: Runteldat, USA 2002

Połączenie osobistych wspomnień z życia Martina Lawrence'a, aktora, specjalisty od wulgarnych tekstów, z relacjami z jego występu w Waszyngtonie, gdzie dał się poznać jako człowiek z krwi i kości.

 • Czas trwania: 115 minut, Gatunek: Dokument fabularyzowany
 • Reżyseria: David Raynr

Martin Lawrence na żywo w telewizji

ZwińRozwiń
 • Poniedziałek 03.10.2011 00:10

  TVN 7

 • Środa 13.07.2011 23:35

  TVN 7

 • Poniedziałek 16.08.2010 00:15

  TVN 7

 • Wtorek 26.01.2010 00:25

  TVN 7

Twórcy

 • David Raynr Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Połączenie osobistych wspomnień z życia Martina Lawrence'a, aktora, specjalisty od wulgarnych tekstów, z relacjami z jego występu w Waszyngtonie, gdzie dał się poznać nie tylko jako komik, ale również jako człowiek z krwi i kości. Wspomnienia są przeplatane słynnymi niecenzuralnymi, wygłaszanymi w slangu monologami. Snute są opowieści o autentycznych epizodach z życia artysty, takich jak incydent z wymachiwaniem bronią na ulicach Los Angeles czy problemy zdrowotne, z którymi musiał się uporać przed nakręceniem hitu kasowego "Agent XXL".

"Martin Lawrence na żywo" to połączenie wspomnień z życia aktora oraz relacji z jego występu w Waszyngtonie. Oprócz osobistych wspomnień Martina Lawrence'a nie zabraknie tu jego słynnych, niecenzuralnych, wygłaszanych w slangu monologów. Poznamy też wiele autentycznych historii z osobistego życia artysty, jak incydent z wymachiwaniem bronią na ulicach Los Angeles czy poważne problemy zdrowotne, z którymi musiał się uporać przed nakręceniem swojego największego hitu kasowego "Agent XXL". Podczas występu w Waszyngtonie Lawrence pozwala widzom dostrzec w sobie nie tylko komika - specjalistę od wulgarnych tekstów, ale i człowieka z krwi i kości.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×