Marzenie wrestlera

Marzenie wrestlera, Polska 2017

Marcin Michalski to pierwszy pochodzący z Polski wrestler. Uprawia dyscyplinę sportu będącą połączeniem sztuk walki i teatru. Marcin jest doktorantem i wykładowcą akademickim.

  • Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Artur Wierzbicki

Marzenie wrestlera w telewizji

ZwińRozwiń
  • Wtorek 20.10.2020 23:00

    TVP 2

Twórcy

  • Artur Wierzbicki Reżyseria
  • Tomasz Mączka Montaż
  • Sebastian Czech Zdjęcia

Opis programu

ZwińRozwiń

Opowieść o trudnym do zrealizowania, oderwanym od rzeczywistości marzeniu. Marcin Michalski, używający na ringu pseudonimu Jędruś Bułecka, to pierwszy pochodzący z Polski wrestler. Uprawia dyscyplinę sportu będącą połączeniem sztuk walki i teatru. Marcin jest doktorantem i wykładowcą akademickim. Jego pasja jest powodem wielu nieporozumień i konfliktów z najbliższymi.

Opowieść o marzeniu trudnym do zrealizowania, marzeniu oderwanym od rzeczywistości, gdzie każdy z bohaterów mówi, że musi porzucić swój cel, wieść normalne życie. Ciekawi ludzie i ciekawy obraz współczesnego pokolenia Polaków. Marcin Michalski (ringowy pseudonim Jędruś Bułecka) to pierwszy pochodzący z Polski wrestler, czyli zapaśnik amerykańskiej odmiany tego sportu będącej swoistym połączeniem sztuk walki i teatru. Marcin jest doktorantem i poważnym wykładowcą akademickim, ale jego ekscentryczna pasja jest powodem wielu nieporozumień i konfliktów z najbliższymi. Kontrast pomiędzytymi skrajnie odmiennymi osobowościami pozwala spojrzeć na życie bohatera z ciekawej perspektywy. Przyglądamy się temu, jak poszukuje on szczęścia oraz miejsca dla wymagającej poświęcenia miłości.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×