Masz już to?

Polska 2006

Autor nawiązuje do zrealizowanego w 1988 roku dokumentu pod tytułem "Daj mi to". Akcja tamtego filmu rozgrywała się podczas warsztatu psychoterapii prowadzonego przez Wojciecha Eichelbergera.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Masz już to? w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Autor nawiązuje do zrealizowanego w 1988 roku dokumentu pod tytułem "Daj mi to". Akcja tamtego filmu rozgrywała się podczas warsztatu psychoterapii prowadzonego przez psychoterapeutę Wojciecha Eichelbergera. Osoby biorące w nim udział ujawniały wówczas własne skrajne emocje, nierozwiązane problemy i ukryte dotychczas konflikty. W dokumencie "Masz już to?" autor wraca do bohaterów poprzedniego filmu, aby dowiedzieć się, kim są obecnie, czym się zajmują, jak potoczyło się ich życie.

Film "Masz już to? " nawiązuje do zrealizowanego w roku 1988 dokumentu pod tytułem "Daj mi to". Akcja tamtego filmu rozgrywała się podczas warsztatu psychoterapii prowadzonego przez wybitnego psychoterapeutę Wojciecha Eichelbergera. Osoby bedące w procesie terapeutycznym, ujawniały wówczas, w sposób niezwykle dramatyczny, swoje skrajne emocje, nierozwiazane problemy i ukryte dotychczas konflikty. W filmie "Masz już to? " wracamy do bohaterów tamtego filmu. Dowiadujemy się, kim są dzisiaj, co robią, jak potoczyło się ich życie. Czy po tych wielu latach, po wielu doświadczeniach życiowych, które były ich udziałem, mają już to, o co zabiegali, z taką determinacją, ponad dwadzieścia lat temu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×