Max Kennedy i amerykański sen

Max Kennedy and the American Dream, USA 2011

Max Kennedy jest amerykańskim ochotnikiem, który patroluje granicę pomiędzy USA i Meksykiem. Wyłapuje nielegalnych imigrantów, ponieważ wierzy, że w ten sposób broni swego kraju.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Max Kennedy i amerykański sen w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Vikram Zutshi Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Max Kennedy jest ochotnikiem, jednym z Amerykanów, którzy patrolują granicę z Meksykiem. Polując na nielegalnych imigrantów, prowadzi niemal pustelniczy styl życia na pustyni. Robi to, ponieważ wierzy, że broni swego kraju. Maxem targają sprzeczności: z jednej strony współczuje biednym Meksykanom, szukającym w USA spełnienia swego amerykańskiego snu, z drugiej strony uważa, że niszczą oni jego ukochaną ojczyznę. Patrolując czujnie granice, opowiada o doświadczeniach z autopsji: handlu ludźmi, głodzie na świecie i polityce pełnej nienawiści.

Max Kennedy jest ochotnikiem, jednym z wielu Amerykanów, którzy patrolują granicę z Meksykiem. Polując na nielegalnych imigrantów, prowadzi niemal pustelniczy styl życia na pustyni. Robi to, ponieważ wierzy, że broni swego kraju. Maxem targają sprzeczności: z jednej strony współczuje biednym Meksykanom, szukającym w USA spełnienia swego amerykańskiego snu, z drugiej strony uważa, że niszczą oni jego ukochaną ojczyznę. Patrolując czujnie granice, opowiada o doświadczeniach z autopsji: handlu ludźmi, głodzie na świecie i polityce pełnej nienawiści.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×