Media w służbie ISIS

Blades on the Storyline, Iran 2015

Terroryści z Państwa Islamskiego w celach propagandowych używają również mediów. Autorzy dokumentu analizują założenia i przebieg wojny informacyjnej prowadzonej przez dżihadystów.

 • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Media w służbie ISIS w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Niedziela 07.10.2018 21:00

  FOKUS TV

 • Środa 24.05.2017 23:00

  FOKUS TV

 • HIT Dnia

  Niedziela 21.05.2017 21:00

  FOKUS TV

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Środki masowego przekazu pełnią istotną funkcję informacyjną, a także pozwalają kształtować światopogląd i zachowanie odbiorców. W celach propagandowych mediów używają również terroryści z Państwa Islamskiego. Autorzy dokumentu analizują założenia i przebieg wojny informacyjnej prowadzonej przez dżihadystów. Porównują też medialne manipulacje, które stosują członkowie Państwa Islamskiego, z propagandą nazistowską i komunistyczną.

Środki masowego przekazu pełnią istotną funkcję informacyjną, a także pozwalają kształtować światopogląd i zachowanie odbiorców. W celach propagandowych mediów używają również terroryści z Państwa Islamskiego, których celem jest, by cały świat oglądał ich makabryczne materiały z egzekucji zakładników i innych zbrodni. Autorzy dokumentu analizują założenia i przebieg wojny informacyjnej prowadzonej przez dżihadystów. Porównują też medialne manipulacje, jakie stosują członkowie Państwa Islamskiego, z propagandą nazistowską i komunistyczną. Dokumentaliści zastanawiają się też, jak to się dzieje, że terrorystom udaje się dotrzeć ze swoim przekazem do tak wielkiej liczby ludzi na całym świecie.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×