Megarodziny

Megarodziny, USA 2012

Członkowie olbrzymich rodzin, rodzice i dzieci, opisują swoje życie. Widzowie poznają rozkład dnia familii, zobaczą ją podczas zakupów, posiłków, porannego wstawania i przeprowadzek.

 • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Megarodziny w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Sam Barcroft Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Stany Zjednoczone, rodzina Casonów - 16 dzieci, od malucha po 22-latkę. Irlandia, rodzina Maherów - 11 dzieci poniżej 13. roku życia, tworzących zgodną drużynę piłkarską. Indie - licząca 161 osób rodzina Ziony to 39 żon oraz dzieci i wnuczęta pod jednym dachem. Członkowie olbrzymich rodzin, rodzice i dzieci, opisują swoje życie. Opowiadają o troskach, radościach i o planach powiększenia rodziny. Widzowie poznają rozkład dnia familii, zobaczą ją podczas zakupów, podczas posiłków i porannego wstawania oraz w trakcie przeprowadzek.

Jak można poradzić sobie z szesnastką dzieci? Zapraszamy na spotkanie z naprawdę licznymi rodzinami, które na co dzień prowadzą zwyczajne życie.

Komentarze

Skomentuj
 • Sebastian Guminiczak

  Nigdy nie podejrzewałem, że nie będę mógł oderwać wzroku od ekranu oglądając film dokumentalny. Wyśmienity materiał. Wręcz genialny! Chciałbym poznać tych ludzi, to bardzo sympatyczne osoby, które całe swoje życie oddały dla swoich dzieci. Prze te 45 minut śmiałem się i też łezka w oku się zakręciła. To bardzo piękne i wzruszające móc widzieć taką miłość . Dziękuję za ten film.

  10.03.2017 01:48
 • Gabinet Medycyny Estetycznej (gość)

  <a href="http://www.femmeatelier.pl/zabieg/usuwanie-blizn">usuwanie przebarwień warszawa</a>

  28.01.2015 09:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×