Meksyk: piekło na ziemi

Blood on the Wall, USA 2020

Oto uchwycone obiektywem kamery perypetie grupy migrantów z Ameryki Środkowej, którzy pragną dostać się na terytorium USA.

  • Czas trwania: 93 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Sebastian Junger, Nick Quested

Meksyk: piekło na ziemi w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Sebastian Junger Reżyseria
  • Nick Quested Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Meksyk od lat zmaga się z korupcją. Obecna sytuacja, w tym brak poszanowania dla prawa, to w dużej mierze skutek złych wyborów i zaniedbań z przeszłości. Program ukazuje perypetie grupy migrantów z Ameryki Środkowej, którzy pragną dostać się na terytorium USA. Widzowie dowiedzą się, czy uda im się przekroczyć pilnie strzeżoną granicę, która dla przemytników narkotyków nie stanowi bariery, czy w morzu chaosu i brutalności Meksykanie nie zapomną, co znaczy sprawiedliwość.

Meksyk od lat zmaga się z korupcją. Obecna sytuacja, w tym brak poszanowania dla prawa, to w dużej mierze skutek złych wyborów i zaniedbań z przeszłości. Program ukazuje perypetie grupy migrantów z Ameryki Środkowej, którzy pragną dostać się na terytorium USA. Czy uda im się przekroczyć pilnie strzeżoną granicę, która dla przemytników narkotyków nie stanowi jednak nieprzebytej bariery? Czy w morzu chaosu i brutalności zwykli Meksykanie nie zapomną, co znaczy sprawiedliwość?

Komentarze

Skomentuj
  • Darek (gość)

    Proszę o muzykę z końca programu.

    25.10.2020 22:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×