Męski klub

For vi er gutta, Norwegia 2018

Bohaterowie filmu udowadniają, że śpiewanie w chórze nie jest niemęskie. Przed nimi największe wyzwanie w karierze - mają wystąpić jako support przed koncertem zespołu Black Sabbath.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Petter Sommer, Jo Vemund Svendsen

Męski klub w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Petter Sommer Reżyseria
  • Jo Vemund Svendsen Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Nagradzany film dokumentalny o miłości do śpiewu i męskiej przyjaźni. Bohaterowie, mężczyźni w średnim wieku, oprócz piwa i tatuaży uwielbiają śpiew. Udowadniają, że śpiewanie w chórze nie jest niemęskie. Przed nimi największe wyzwanie w karierze - mają wystąpić jako support przed koncertem zespołu Black Sabbath. Dyrygent jest ciężko chory i nie wiadomo, czy będzie żyć wystarczająco długo, by uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu.

I wszyscy razem, panowie! Nagradzany film dokumentalny o pasji do śpiewu oraz męskiej przyjaźni. Nigdy nie pozwólcie sobie wmówić, że bycie w chórze jest niemęskie. Oto grupa facetów w średnim wieku, którzy oprócz piwa i tatuaży uwielbiają też śpiew. Przed nimi największe wyzwanie w karierze: mają być supportem Black Sabbath. Niestety, ich dyrygent jest ciężko chory i może nie dożyć tego wiekopomnego wydarzenia. Obsypany nagrodami dokument norweskiej produkcji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×