Miasto na haju

The City Addicted to Crystal Meth, 0

Historia kalifornijskiego biednego, rolniczego miasta Fresno, gdzie panuje największe uzależnienie od metamfetaminy w USA. To tani narkotyk, który powoduje euforię, ale i ogromne uzależnienie.

  • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Miasto na haju w telewizji

ZwińRozwiń
  • Niedziela 18.04.2010 12:20

    TVN 24

Opis programu

ZwińRozwiń

Historia kalifornijskiego biednego, rolniczego miasta Fresno, gdzie panuje największe uzależnienie od metamfetaminy w USA. To tani narkotyk, który powoduje euforię, ale i ogromne uzależnienie. Autor eksploruje miasto, poznaje mieszkańców i obserwuje ich nierówną walkę z uzależnieniem. Próbował znaleźć we Fresno chociaż jedną osobę, która nie miała styczności z metamfetaminą. Okazało się to niemożliwe.

Historia kalifornijskiego biednego, rolniczego miasta Fresno, gdzie panuje największe uzależnienie od metamfetaminy w USA. To tani narkotyk, który powoduje euforię, ale i ogromne uzależnienie. Louis eksploruje miasto, poznaje mieszkańców, obserwuje ich nierówną walkę z uzależnieniem. Próbował znaleźć we Fresno chociaż jedną osobę, która nie miała styczności z metamfetaminą. Okazało się to niemożliwe?. Skąd ten fenomen? Dlaczego akurat tutaj i akurat ten narkotyk?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×