Między światami

Między światami, Polska 2016

Dokument opowiada o niezwykłym miejscu, gdzie przenikają się przeszłość i współczesność. Na granicy światów żyje młody polski misjonarz, który jest łącznikiem między światem duchowym i materialnym.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Katarzyna Dąbkowska-Kułacz

Między światami w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Hubert Kułacz Muzyka
  • Katarzyna Dąbkowska-Kułacz Montaż
  • Katarzyna Dąbkowska-Kułacz Zdjęcia
  • Katarzyna Dąbkowska-Kułacz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument opowiada o niezwykłym miejscu, gdzie przenikają się przeszłość i współczesność. Na granicy światów żyje młody polski misjonarz, który jest łącznikiem między światem duchowym i materialnym. Wskaźnik samobójstw w społeczności Innuitów mieszkających na północy Kanady jest jednym z najwyższych na świecie. Ponieważ w Arktyce nie rosną drzewa, wielu samobójców powiesiło się w szafach.

Od niedawna wśród Inuitów z północy Kanady wskaźnik samobójstw jest jednym z najwyższych na świecie. Ponieważ w Arktyce nie rosną drzewa, wielu z nich powiesiło się w szafach. Film dokumentalny "Między światami" to opowieść o niezwykłym miejscu, gdzie przenikają się przeszłość i współczesność, a na granicy światów żyje także młody, polski misjonarz, który, jak kiedyś szaman, jest łącznikiem między światem duchowym, między niebem a ziemią, między życiem a śmiercią. Tutaj ta granica jest krucha jak lód. NAGRODY: - na XXIV Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu w Łodzi (nagroda im. Aleksandra Kamińskiego) - 2014 - wyróżnienie specjalne na 3. Festiwalu Filmów Emigracyjnych Emigra w Warszawie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×