Mistrz

Mistrz, Polska 1998

Mistrz taekwondo przed laty wyjechał z Korei Południowej. Zostawił w Seulu rodzinę - żonę i córkę. Długo podróżował po Europie, ale nigdzie nie zagrzał miejsca. Kolejnym etapem wyprawy jest Polska.

  • Czas trwania: 19 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Seung Wook

Mistrz w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Seung Wook Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Mistrz taekwondo, Kim, przed laty wyjechał z ojczystego kraju, z Korei Południowej, zostawiając w Seulu rodzinę - żonę i córkę Yumi. Długo podróżował po Europie, ale nigdzie nie zagrzał miejsca. Kolejnym etapem jego wyprawy jest Polska. Bohater całe życie podporządkował taekwondo. To jego posłannictwo, cel życia. Ma do sztuki walki podejście artystyczne. W 1997 roku na podstawie dokumentu powstał film fabularny o losach Kima pt. "Taekwondo".

Film dokumentalny koprodukcji polsko-koreańskiej. Mistrz taekwondo - Kim (Sung-kee Ahn) wyjechał przed wieloma laty ze swojego ojczystego kraju - Korei Południowej, zostawiając w Seulu rodzinę - żonę i córkę Yumi. Kim długo podróżował po Europie, ale nigdzie nie zagrzał miejsca. Kolejnym etapem jego wyprawy jest Polska.;To historia niezwykłego człowieka, który całe swoje życie podporządkował taekwondo. Kim pojmuje sztukę walki bardzo głęboko. Uczy, bo to jest jego posłannictwo, cel życia, i ma do tego podejście artystyczne.;Na podstawie dokumentu w 1997 roku powstał film fabularny o losach Kima pt. "Taekwondo".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×