Moi sąsiedzi pawiany

Help Me! My Neighbours Are Baboons!, 0

W Republice Południowej Afryki postępująca urbanizacja doprowadziła do zmniejszenia się siedlisk pawianów czakma. Autorzy zastanawiają się, czy małpy i ludzie mogą żyć obok siebie w zgodzie.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Moi sąsiedzi pawiany w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Mieszkańcy południowoafrykańskiego regionu Overberg borykają się z nietypowymi problemami. Ten malowniczy zakątek, położony między wysokimi skalistymi górami a wybrzeżem Oceanu Indyjskiego, oprócz ludzi upodobały sobie pawiany czakma. Małpy nie tylko rozrabiają, ale niszczą wszystko, co stanie im na drodze do zdobycia pożywienia. Pomysłowe zwierzęta nie przegapią żadnej okazji, aby zjeść coś smacznego.

Jak dobrze mieć sąsiada... choć każdy wie, że ułożenie stosunków dobrosąsiedzkich nie zawsze przychodzi łatwo. Głośna muzyka do białego rana, parkowanie samochodu na "naszym" miejscu - to najczęstsze przyczyny zatargów. Do jakiego jednak stopnia sąsiedzi mogą uprzykrzać nam życie? Czy wyjadają nam zapasy? Wypijają wino? Choć brzmi to niewiarygodnie, jest jednak możliwe. Z takimi bowiem problemami na co dzień borykają się mieszkańcy południowoafrykańskiego regionu Overberg. Ten malowniczy zakątek, położony między wysokimi skalistymi górami a wybrzeżem Oceanu Indyjskiego, oprócz ludzi upodobały sobie pawiany czakma. Małpy nie tylko rozrabiają, ale niszczą wszystko, co stanie im na przeszkodzie do zdobycia pożywienia. Ci pomysłowi oportuniści nie przegapią żadnej okazji, aby zjeść coś smacznego! Zapraszamy na ten fascynujący dokument o nietypowych sąsiadach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×