Mój Kasprowy Wierch

Polska 2011

Historia Barbary Grocholskiej-Kurkowiak, pierwszej damy polskiego narciarstwa, której życie od dziesiątek lat związane jest z Kasprowym Wierchem.

  • Czas trwania: 5 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Mój Kasprowy Wierch w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Historia Barbary Grocholskiej-Kurkowiak, pierwszej damy polskiego narciarstwa, której życie od dziesiątek lat związane jest z Kasprowym Wierchem. Widzowie obejrzą sentymentalną podróż olimpijki z Oslo z1952r. i Cortiny d'Ampezzo (1956r. ) do miejsca, gdzie zaczynała sportowa karierę, nierozerwalnie związaną z kolejką na Kasprowy Wierch.

Historia Barbary Grocholskiej - Kurkowiak, pierwszej damy polskiego narciarstwa, której życie od dziesiątek lat związane jest z Kasprowym Wierchem. Sentymentalna podróż pierwszej damy polskiego narciarstwa Barbary Grocholskiej - Kurkowiak, olimpijki z Oslo (1952) i Cortiny d'Ampezzo (1956) do miejsca, gdzie zaczynała sportowa karierę, nierozerwalnie związaną z kolejką na Kasprowy Wierch. Autorem filmu jest Bartek Solik, wielokrotnie nagradzany polski reporter i fotoreporter. "Mój Kasprowy Wierch" zdobył główna nagrodę w konkursie Grand Press Photo 2012 w kategorii fotokast.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×