Moja siódma wiosna

My Seventh Spring, Norwegia 2008

Sześcioletni Ragnar mieszka w Molde na zachodnim wybrzeżu Norwegii. Tuż przed wysłaniem chłopca do szkoły, jego ojciec Per Jarle Heggdalsvik zabiera go na wyprawę w świat dzikiej przyrody.

  • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Moja siódma wiosna w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Sześcioletni Ragnar mieszka w Molde na zachodnim wybrzeżu Norwegii. Tuż przed wysłaniem chłopca do szkoły, jego ojciec Per Jarle Heggdalsvik - ceniony fotograf specjalizujący się w zdjęciach zwierząt, zabiera go na fascynującą wyprawę w świat dzikiej przyrody. Dla malca to ostatnia wiosna nim zasiądzie w szkolnej ławie. Ojciec postanawia więc pokazać mu piękno norweskiej natury w trakcie eskapady wzdłuż wybrzeża.

Sześcioletni Ragnar mieszka w Molde na zachodnim wybrzeżu Norwegii. Tuż przed wysłaniem chłopca do szkoły, jego ojciec Per Jarle Heggdalsvik - ceniony fotograf specjalizujący się w zdjęciach zwierząt, zabiera go na fascynującą wyprawę w świat dzikiej przyrody. Dla malca to ostatnia wiosna nim zasiądzie w szkolnej ławie. Heggdalsvik senior postanawia więc pokazać mu piękno norweskiej natury w trakcie eskapady wzdłuż wybrzeża. Tak zaczyna się fascynująca podróż po dzikich lasach i fiordach. Ojciec i syn wynoszą z niej zupełnie inne lekcje. Per Jarle ma znów szansę przypatrywać się z bliska zwierzętom, a Ragnar przekonuje się, że nocowanie pod gołym niebem nie jest wcale takie straszne, jak mu się wcześniej wydawało. "Moja siódma wiosna" to ciepła i wciągająca opowieść o zniewalającym pięknie przyrody, zdolnej do połączenia ojca i syna jeszcze silniejszą więzią.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×