Moja walka. Mamed Khalidow

Moja walka. Mamed Khalidow, Polska 2017

Film przedstawia portret zawodnika MMA Mameda Khalidowa, ale nie skupia się wyłącznie na jego biografii. To film o walce ze sobą, swoimi słabościami, o przezwyciężaniu ich, o tym, co jest w człowieku najpiękniejsze.

 • Czas trwania: 74 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Sylwester Latkowski

Moja walka. Mamed Khalidow w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Sylwester Latkowski Reżyseria
 • Piotr Siliniewicz Zdjęcia

Opis programu

ZwińRozwiń

Kamera towarzyszy Mamedowi Khalidowi, zawodnikowi MMA, przez kilka miesięcy w czasie przygotowań do walki o obronę tytułu mistrzowskiego. Treningi w Olsztynie to obraz odległy od tego, co widzą kibice na gali KSW. Widz poznaje z bliska niedostępny dla niego do tej pory świat. Po walce Mamed Khalidow zostaje sam z reżyserem w szatni. gdzie dochodzi do szczerej, chwilami gorzkiej rozmowy o karierze sportowca, o sensie tego, co się robi.

Film przedstawia portret zawodnika MMA Mameda Khalidowa, ale nie skupia się wyłącznie na jego biografii. To przede wszystkim film o sportowcu, o wysiłku, jaki musi ponieść, by osiągnąć sukces. To film o tym, jak w ciągu kilku minut z ulubieńca kibiców można stać się przez nich wygwizdanym. To film o walce ze sobą, swoimi słabościami, o przezwyciężaniu ich, o tym, co jest w człowieku najpiękniejsze. Kamera towarzyszy Mamedowi Khalidowi przez kilka miesięcy w czasie przygotowań do walki o obronę tytułu mistrzowskiego. Treningi w Olsztynie to obraz odległy od tego, co widzą kibice na gali KSW. Nieznany. Tuż przed walką i po niej kamera nie opuszcza ani na chwilę Mameda Khalidowa, dzięki czemu widz poznaje z bliska niedostępny dla niego do tej pory świat. To obraz bez cenzury. Po walce Mamed Khalidow zostaje sam z reżyserem w szatni i tam dochodzi do szczerej, chwilami gorzkiej rozmowy o karierze sportowca, o sensie tego, co się robi.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×