Moja żona Tajka

My Thai Bride, Australia 2011

On - Anglik w średnim wieku spienięża wszystko, co ma, by wziąć ślub z Tajką i wybudować dom w Tajlandii. Ona ciężko pracuje przy hodowli świń. Mąż jej nie pomaga; wkrótce wraca do Anglii.

 • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Moja żona Tajka w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 17.12.2013 02:15

  TVP 1

 • Poniedziałek 16.12.2013 22:10

  TVP 1

 • Wtorek 06.11.2012 02:10

  TVP 1

 • Poniedziałek 05.11.2012 21:20

  TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

On - Anglik w średnim wieku, spienięża wszystko, co ma, by wziąć ślub z Tajką i wybudować dom w Tajlandii. Ona ciężko pracuje przy hodowli świń. Mąż jej nie pomaga - woli przesiadywać w pubie, w Tajlandii czuje się obco. Nie pracuje, uważa, że nie musi. Z pewnej wizyty z mieście nie wraca już na wieś. Na życie z nową żoną wydał wszystkie pieniądze, ale nie widzi sensu dalszego życia w tym kraju. Bohater wraca do Anglii zrujnowany i z poczuciem klęski. W jednym oboje się zgadzają - za pieniądze nie można kupić wszystkiego.

On jest Anglikiem w średnim wieku, który przyjechał do Tajlandii robić niewielkie interesy. Ona, porzuciwszy najpierw rodzinne strony i rodziców wychowujących jej córeczkę, a potem źle płatną pracę w fabryce plastiku w Bangkoku, zarabia na życie w barze, do którego przychodzą faceci spragnieni rozrywek. Tam się poznają i wbrew wszystkim przeciwnościom postanawiają razem spędzić życie. Tu, w Tajlandii. Bardzo się kochają, dbają o siebie. Biorą ślub. On spienięża wszystko, co ma w Anglii, by nowej rodzinie wybudować dom i zapewnić jej przyszłość. W jej rodzinnej wiosce budują piękny dom i kupują ziemię pod farmę świń, na której ona ciężko haruje. A on cóż, najbardziej lubi przesiadywać w pubie z kilkoma innymi obcokrajowcami w podobnej do niego sytuacji. Nie pomaga swej żonie w niczym, jednocześnie czuje się w Tajlandii coraz bardziej obco. Nie pracuje, uważa, że nie musi! Z pewnej wizyty z mieście nie wraca już na wieś. Na życie z nową żoną wydał wszystkie swe pieniądze, spalił za sobą wszystkie mosty, a mimo to nie widzi już dalszego życia w Tajlandii. Wraca do Anglii zrujnowany - wszystkie inwestycje dokonane były na nazwisko żony - ale także z poczuciem życiowej klęski. W jednym oboje się zgadzają: za pieniądze nie można kupić wszystkiego.

Komentarze

Skomentuj
 • Kea (gość)

  WHY NOT? I tak nie mam co robić.

  05.11.2012 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×