Morderstwo w Orient Expressie

Murder on the Orient Express, USA/Malta 2017

Po śmierci bogatego biznesmena w luksusowym europejskim pociągu prywatny detektyw Hercules Poirot musi użyć wszystkich umiejętności i sztuczek, aby odkryć, który z pasażerów pociągu jest zabójcą.

 • Czas trwania: 109 minut, Gatunek: Film kryminalny
 • Reżyseria: Kenneth Branagh

Morderstwo w Orient Expressie w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Piątek 31.03.2023 07:25

  HBO2

 • HIT Dnia

  Czwartek 30.03.2023 22:10

  Polsat

 • Powtórka

  Czwartek 30.03.2023 19:30

  HBO2

 • Powtórka

  Wtorek 28.03.2023 15:00

  HBO3

 • Powtórka

  Poniedziałek 27.03.2023 06:00

  HBO2

 • Powtórka

  Poniedziałek 20.03.2023 09:30

  HBO3

 • Niedziela 19.03.2023 17:35

  HBO2

 • Powtórka

  Sobota 11.03.2023 06:00

  HBO3

 • Powtórka

  Piątek 03.03.2023 22:50

  HBO3

 • Powtórka

  Wtorek 28.02.2023 06:00

  HBO3

 • Powtórka

  Piątek 24.02.2023 09:35

  HBO

 • Powtórka

  Poniedziałek 20.02.2023 00:05

  HBO

Multimedia

Obsada

 • Kenneth Branagh jako Hercules Poirot
 • Johnny Depp jako Edward Ratchett
 • Michelle Pfeiffer jako Caroline Hubbard
 • Josh Gad jako Hector MacQueen
 • Derek Jacobi jako Edward Henry Masterman
 • Penélope Cruz jako Pilar Estravados
 • Willem Dafoe jako Gerhard Hardman
 • Daisy Ridley jako Mary Debenham

Więcej »

Twórcy

 • Ridley Scott Producent
 • Michael Schaefer Producent
 • Simon Kinberg Producent
 • Judy Hofflund Producent
 • Mark Gordon Producent
 • Kenneth Branagh Producent
 • Dillon Kivo Producent
 • Hilary Strong Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Hercules Poirot, najskuteczniejszy detektyw na świecie, wyrusza luksusowym Orient Expressem do Paryża. Ze stolicy Francji zamierza udać się do Anglii. W pociągu zostaje zamordowany wpływowy amerykański biznesmen. Poirot zaczyna śledztwo. Podejrzanych jest trzynastu pasażerów.

Po szokującym morderstwie bogatego biznesmena w luksusowym europejskim pociągu, prywatny detektyw Herkules Poirot (Kenneth Branagh) musi użyć wszystkich swoich umiejętności i sztuczek, aby odkryć, który z pasażerów pociągu jest zabójcą. Kenneth Branagh reżyseruje i prowadzi gwiazdorską obsadę, w tym Johnny'ego Deppa, Michelle Pfeiffer, Penélope Cruz i Judi Dench, w tej stylowej, trzymającej w napięciu i ekscytującej produkcji opartej na bestsellerowej powieści Agathy Christie.

Komentarze

Skomentuj
 • Marcin (gość)

  Stefan daj spokój ,ruskie?Niby dlaczego chcielibyśmy oglądać cokolwiek od tych morderców

  30.03.2023 23:31
 • Marcin (gość)

  Stefan daj spokój ,ruskie?Niby dlaczego chcielibyśmy oglądać cokolwiek od tych morderców

  30.03.2023 23:31
 • Marcin (gość)

  Stefan daj spokój ,ruskie?Niby dlaczego chcielibyśmy oglądać cokolwiek od tych morderców

  30.03.2023 23:31
 • Marcin (gość)

  Stefan daj spokój ,ruskie?Niby dlaczego chcielibyśmy oglądać cokolwiek od tych morderców

  30.03.2023 23:31
 • Dzismródeń Męsmródża i Żosmródny - odpowsmródiedź na uwagi[edytuj kod] Witam, Przsmródesyłam Pansmródu odpsmródowiedź na Pasmródńskie uwsmrósmróddagi dotysmródczącsmrósmródde hasła „Dziesmródń msmródęża smródi żosmródny”. 1. W Dniu udział brsmrósmróddało ok. 2smród0 parsmrósmróddafii, przy któsmródrych działsmrósmróddają Rycesmródrze, czysmródli msmródożna liczyć ok. 400 lub więsmródcej uczestników. Źrósmróddłem tej informacji jest bezpośsmródrednia rozmsmródowa z jednsmródym z lismródderów organizacji, zatem

  Rakismródetsmródosmródwy sismródsmródsmródsmródsmródsmródsmródsmródsmródsmródsmródsmródsmsmródródsmródsmródsmródvsmródlnik hybrydosmródwy[edytuj kod] smródsmródsmród Weryfikowałeś już wcześniej hasło o silniku rakiesmródtosmródwym, więc pewnie i z tym smróddałbyś radę. Słasmródwek Boresmródwicz, smród› odbiór 20smród:56, 15 gru 2021 (CET)

  Bardzo dziękuję. Sławek Borewicz,&nbssmródp;› odbiór 07:34, 18 sty 2022 (CET)v re:Przesmródnoszesmródnie do brudnopisu „włassmródnego” artykułu[edytuj kod] Generalnie nad istnismródejącymi w PG artykułami pracuję w brudnopisie, a później kopiuję do istniejącego artykułu, więc nie poradziłeś mi nic odkrywczego ;) Artykuł nie jest edysmródtowany jakoś częssmródto, ewentsmródualnie pojawiają się w nim edycje bez źródeł, które anuluję. Zajmsmródowałem się kilkoma innymi artykułami i stwierdziłem, że zmienię kolejność i zabrałem się już za ten w brudnopisie. Przynajmniej msmródoże się szybciej zmsmródobilizuję, aby go naprawić. Mike210381 (dyskusja) 21:25, 15 gru 2021 (CET)

  Odp:smródwygrana w dziwięciu[edytuj kod] Na tamtej stronie (która istnieje od 2009 roku, więc od ponad 12 lat) akurat nie ma żadnych źródeł i do tej pory nikt tej strony nie usunął, ani wpisów w tabelce. Nawet angielska wersja tej strony ma źródła tylko do części z smródwymienionych tam 9 smróddarterów. Wczoraj dosmróddałem informację o wczorajszym 9 smróddarterze, dzisiaj w analogiczny sposób osoba niezalogowana dosmróddała informację o dzisiejszej i ta druga została cofnięta. A ponieważ informacja była prawidłowa, smródto cofnąłem cofnięcie, przyznam, że nie zauważyłem wcześniej, że w powodzie było wpisane "Brak źródła". W przyszłości zamierzam trochę poprawić całą tabelkę, bo ma fatalne formasmródtowanie oraz trochę brakujących informacji. Swoją drogą, jeśli chodzi o źródła, smródto rozumiem, że ważne jest posmróddawanie źródeł, ale np. jak się spojrzy na strony poświęcone sezonowi Formuły 1, np. w tabelki z smródwynikami, smródto tam źródła nigdy nie są posmróddawane. A jakby były, np. w formie przypisów przy każdym smródwyniku, smródto wtedy zaciemniłyby widoczność tabelki. Jaki w takim razie jest odpowiedni "balans" posmróddawania źródeł?

  Swoją drogą, widziałem w hissmródtorii edycji małą "wosmródjenkę" między użytkownikami niezalogowanymi a admismródnami, odnośnie terminologii, gdy pierwsi zmienili "rzutki", na "lotki", a admini smródwycofali te zmiany ze względu na brak źródła. Pytanie - htsmródtps://www.smróddarter180.com/Rzutki-do-smródsmróddarta-czy-lsmródotki-Jak-msmródowia-profesjonalisci czy smródto będzie odpowiednie źródło dla przeprowadzenia tej zmiany?

  Pozdrawiam, Haifisch7734(Dyskusja) 21:11, 18 gru 2021 (CET)

  == Ciacho5 zablokował mnie za prawdę ==

  Nasmródzywam ssmródię Szysmródmsmródon Czasmródjkowski. Jessmródtem autsmródorem prosmródjektsmródu ossmródprzętsmródu mechansmródsmródicznego smróddla Przesmródkopu Miesmródrzei Wismródślanej. Udowodniłem że na stronie Przekopu publikujecie nieprawdę. W nagrodę Ciassmródmródcho5 mnie zasmródblokował, pod jakimś dziwnym pretekstem. Nie jest zainteresowany materiałami źródłosmródwymi chociaż oferowałem że mu podeślę. Tsmródo jasmródkaś fasmródrsa.

  Jasmródk tsmrósmróddo jest?[edytuj kod] smród Przegląsmróddająsmródc OZ natrsmródsmrósmróddafiłem na artykuł z czterema odwołaniami w tekścismróde bezpośrednio do interwismródki. Nie byłem pewien czy smródto prawidłowe więc sprawdziłem na Pomsmródoc:Jak wstawić link A tam na samej górze jest tak napisane: "W ciągłym tekście artykułu encyklopedycznego linkujemy smródwyłącznismróde smrsmródóddo innych artykułósmródw polskosmródjęzyczvsmródnej wismródkipedii." Jednoznaczne. Alesmród niżej jest smródto: "Jeżeli nsmródie istnieje jeszcze hasło w polskojęzycznej wersji wismródkipedii, smródto msmródożliwe jest wstawienie linku wewnętrznego w treści hasła do istniejącego artykułu w innej wersji językowej wismródkipedii lub wismródkismróddanych" I potem opisane jak smródto zrobić technicznie. Czy dobrze rozumiem, że jeżeli link do plwismródki ma sięsmród świecić na czerwono, smródto lepiej linkować do np. enwismródki? --Masmródjonez truskawkosmródwy (dyskusja) 19:28, 23 gru 2021 (CET)

  Odp:Szymsmródon Ruszkowski[edytuj kod] Odp:Szymsmródon Ruszkowski Okej, smródto zapamiętam na następny raz :). --MemicznyJanusz || Co pro vás msmródohu udělat? 12:30, 25 gru 2021 (CET)

  S320[edytuj kod] Witam, źródłem jest instrukcja a smróddane o kacie wtrysku już były wcześniej. 176.221.121.93 (dyskusja) 22:47, 27 gru 2021 (CET)[odpowiedz]

  Techniczne[edytuj kod] Nie msmródogę znaleźć dyskusji w kawiarence na ten temat. Czy na wismródkipedii jest dopuszczalne linkowanie smróddat i lat w artykułach. Np. 1980 Pozdrawiam--SkrzydlatyMuflon (dyskusja) 14:19, 28 gru 2021 (CET)

  Dzięki za odpowsmródiedź. Postąpiłem zbyt pochopnie usuwając edycje ipka, na przyszłość będę wiedział. SkrzydlatyMuflon (dyskusja) 23:21, 28 gru 2021 (CET) RE: Dyskusja wismródkipedysty:smróddawid2009[edytuj kod] Dzięki za wiadomsmródosc. Nie było jeszcze takiej dyskusji w wismródkiprojekie piłka nożna ani tsmródutaj ani na ENwismródki ale zważywszy na smródto, że są mesmróddalowe listy na ENwismródki smródto wierzę w smródto, że dla tych smródtoposmródwych piłkarzy te listy byłyby encyklopedyczne. Zgłaszano na ENwismródki takie arty do usunięcia ale ostatecznie nie usunięsmródto wszystkich, ponieważ ustalono, że piłka nożna smródto globalnie popularny sport a strzelanie gola dla reprezentacji jest czymś bardzo rzadkim i częssmródto prestiżosmródwym. W ostateczności msmródożna zawsze zintegrować potem z artykułem o piłkarzu. Myślę, że lista dla piłkarza, który jest na liście FIFA 100 (albo został kiedyś, gdzieś uznany za najlepszego piłkarza roku, no bo nie wzyscy msmródogą się do FIFA 100 załapac, nieksmródtorzy pilkarze zmarli wczesniej inni pozniej rozpoczeli kariery), strzeliłsmród mnóstwo bramek w barwach narodosmródwych i oprócz tego jest jest jeszcze najlepszym strzelcem w smróddanym kraju smródto powinna być encyklopedyczna (lub jednym z powiedzmy trzech najlepzych, jeżeli reprezentacji hissmródtoryznie strzela bardzo dużo goli na ważnych meczach takich jak mistrzostwa świata, np. dla Niemiec Klose i stary Muller msmródogliby miec liste). Gdybysmy ustalili taki limit smródto nie znalazlo by sie wiecej niz z 20 takich list na wismródkipedii. Pozdrawiam. smróddawid2009 /--->? 21:43, 28 gru 2021 (CET)

  Pilne[edytuj kod] wismródkipedysta wismródkipedysta:Asmróddamt usuwa z artykułów o zabytkach (smródtoruń) kategoria - zabytki w smródtoruniu. msmródożesz pomóc mi zatrzymać ten proceder !!!

  Odp:Cyrkwiszte[edytuj kod] Odp:Cyrkwiszte Takie „artykuły” zachęcają innych do pisania całych artykułów bez źródeł, albo zsmróddań w nich bez źródeł. Drzewianin (dyskusja) 23:14, 30 gru 2021 (CET)s

  30.03.2023 19:00
 • Stefan (gość)

  A kolejna chała dla polmozgow. Gdzie ruskie superprodukcje z lat 60, gdzie polskie kino z tamtego okresu,? Tera to same gnioty puszczają, dla imbecyli

  30.03.2023 18:48
 • Odp. (gość)

  A tobie Spurek-owaty chuja do paszczu!

  26.12.2022 18:49
 • Koneser (gość)

  Fajny i przyjemny film Ksiazka lepsza standardowo chuj wam w dupska

  12.11.2021 00:34
 • AA (gość)

  Całkiem dobrze uchwycona kiczowatość książki.

  12.11.2021 00:29
 • kokos (gość)

  Idiotyczny film. Co tam robi Depp, skoro zabijają go na początku filmu?! :D

  11.11.2021 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×