Muhammad Ali - Legenda

Muhammad Ali A Life, USA 2016

Dokument o największym bokserze w historii sportu. To opowieść jjego skomplikowanego życia i kariery opowiedziana przez światowych znawców tematu i jego najbliższych.

  • Czas trwania: 51 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Andrew J. Muscato

Muhammad Ali - Legenda w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Andrew J. Muscato Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Ponad pół wieku po tym, jak pojawił się na scenie jako zdobywca złotego medalu na letnich igrzyskach olimpijskich w 1960 roku, Cassius Marcellus Clay Jr wciąż pozostaje legendą. Był prawdopodobnie największym bokserem wszechczasów, a jego osiągnięcia na ringu stały się niemal mityczne. Charyzmatyczny, a jednocześnie kontrowersyjny, Ali zawsze stał po stronie przekonań i wykorzystywał światła reflektorów, by mówić o tych, którzy nie mogli wypowiedzieć się w swoim imieniu. Dokument przybliży widzom jego niezwykłą historię.

Największy bokser w historii sportu. Historia jego skomplikowanego życia i kariery opowiedziana przez światowych znawców tematu i jego najbliższych. Ponad pół wieku po tym, jak pojawił się na scenie jako zdobywca złotego medalu na letnich igrzyskach olimpijskich w 1960 roku, Cassius Marcellus Clay Jr wciąż pozostaje legendą. Był prawdopodobnie największym bokserem wszechczasów, a jego osiągnięcia na ringu stały się niemal mityczne. Charyzmatyczny, a jednocześnie kontrowersyjny, Ali zawsze stał po stronie swoich przekonań i wykorzystywał światła reflektorów, by mówić o tych, którzy nie mogli wypowiedzieć się w swoim imieniu. Dokument "Muhammad Ali – legenda" przybliży widzom Planete+ jego niezwykłą historię.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×