My Little Pony Historie: Przygoda Rarity

My Little Pony: Runaway Rainbow, USA 2006

W Unicornii Rarity uczy się, jak za pomocą różdżki przywołać tęczę. Niestety, przypadkiem teleportuje się poza miasto. Tam spotyka kucyki, które postanawiają pomóc jednorożcowi wrócić do domu.

 • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Film animowany
 • Reżyseria: John Grusd

My Little Pony Historie: Przygoda Rarity w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Jonathan Dern Producent
 • Jeanne Romano Scenariusz
 • John Grusd Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Mieszkańcy Ponyville przygotowują się na powitanie pierwszej tęczy w sezonie. Tymczasem w magicznym mieście Unicornia mała Rarity poznaje obowiązki tęczowej księżniczki. Musi także nauczyć się, jak za pomocą różdżki przywołać tęczę. Niestety, Rarity przypadkiem teleportuje się poza granice miasta. Tam spotyka kucyki, który postanawiają pomóc jednorożcowi wrócić do domu.

Święto Tęczy tuż tuż: wszyscy w Ponyville przygotowują się na powitanie pierwszej tęczy sezonu. Tymczasem w magicznym mieście Unicornia mała Rarity musi nauczyć się, jak być tęczową księżniczką i jak za pomocą różdżki przywołać tęczę. Niestety - nieostrożny jednorożec przez przypadek teleportuje się daleko poza granice miasta, gdzie spotyka Pinkie Pie, Minty, Rainbow Dash i inne kucyki. Czy uda im się pomóc Rarity wrócić do Unicornii na czas?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×