Na diabelskiej ziemi

The cycle / The Devil's Ground, Kanada 2008

Podróżująca nocą kobieta zabiera do samochodu młodą autostopowiczkę. Przerażona dziewczyna twierdzi, że w lesie grasuje zamaskowany morderca, który zaatakował ją i grupę jej przyjaciół.

  • Czas trwania: 85 minut, Gatunek: Horror
  • Reżyseria: Michael Bafaro

Na diabelskiej ziemi w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Michael Bafaro Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Carrie Mitchell postanawia pomóc młodej dziewczynie, która w nocy niespodziewanie pojawia się na leśnej drodze, tuż przed samochodem kobiety. Autostopowiczka jest śmiertelnie przerażona. Twierdzi, że w lesie grasuje zamaskowany morderca, który zaatakował ją i grupę jej przyjaciół, studentów archeologii. Dziewczyna boi się, że szaleniec powróci. Prosi Carrie, by zawiozła ją w bezpieczne miejsce.

Podróżująca nocą kobieta zabiera do samochodu młodą autostopowiczkę. Dziewczyna opowiada jej mrożącą krew w żyłach historię o grasującym w pobliżu mordercy. Carrie Mitchell (Daryl Hannah) postanawia pomóc młodej dziewczynie (Leah Gibson), która w nocy niespodziewanie pojawia się na leśnej drodze, tuż przed samochodem kobiety. Autostopowiczka jest śmiertelnie przerażona. Twierdzi, że w lesie grasuje zamaskowany morderca, który zaatakował ją i grupę jej przyjaciół, studentów archeologii. Dziewczyna boi się, że szaleniec powróci. Prosi Carrie, by zawiozła ją w bezpieczne miejsce. Wyreżyserowany przez Michaela Bafaro (Uśpione zło, 11:11, Canes) horror trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej, zaskakującej minuty. W rolach głównych wystąpiły doświadczona hollywoodzka aktorka Daryl Hannah (Łowca androidów, Stalowe magnolie, Kill Bill, Kill Bill 2) oraz młoda Leah Gibson (Odyseusz i Wyspa Mgieł, Watchmen Strażnicy), która właśnie kończy pracę na planie trzeciej części sagi Zmierzch. Na diabelskiej ziemi spotkało się z życzliwym przyjęciem ze strony publiczności, która doceniła biegłość, z jaką reżyser posługuje się konwencjami klasycznego filmu grozy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×