Na imię jej Sabine

Elle s'apelle Sabine / Her Name Is Sabine, Francja 2007

Sabine Bonnaire, siostra francuskiej aktorki Sandrine Bonnaire, cierpi na autyzm. Gdy trafiła do kliniki psychiatrycznej, zmieniła się. Sandrine chce odnaleźć winnych psychicznego stanu siostry.

  • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Na imię jej Sabine w telewizji

ZwińRozwiń
  • Niedziela 29.11.2009 06:00

    HBO2

  • Piątek 21.08.2009 12:40

    HBO2

Opis programu

ZwińRozwiń

Sabine Bonnaire, siostra słynnej francuskiej aktorki Sandrine Bonnaire, cierpi na autyzm. Kiedyś byłą piękną, utalentowaną dziewczyną. Z czarującym uśmiechem patrzy w obiektyw aparatu siostry. Sabine gra na pianinie, uczy się angielskiego i świetnie tańczy. Tak wyglądało jej życie, zanim trafiła do kliniki psychiatrycznej. Bardzo się zmieniła. Przytyła ponad 30 kilogramów, zagubiła talenty i, co najgorsze, uzależniła się od pomocy innych. Sandrine chce odnaleźć winnych psychicznego i zdrowotnego stanu siostry.

Wzruszający dokument o autystycznym obliczu cierpienia, miłości i nadziei na lepsze jutro. Sabine Bonnaire, siostra słynnej francuskiej aktorki Sandrine Bonnaire, cierpi na autyzm. Kiedyś byłą piękną, utalentowaną dziewczyną. Z czarującym uśmiechem patrzy w obiektyw aparatu siostry. Sabine gra na pianinie, uczy się angielskiego i świetnie tańczy. Tak wyglądało jej życie, zanim trafiła do kliniki psychiatrycznej. Bardzo się zmieniła. Przytyła ponad 30 kilogramów, zagubiła swoje talenty i, co najgorsze, uzależniła się od pomocy innych. Jak to możliwe, że instytucja, która ma pomagać, rujnuje życie i zdrowie swoich podopiecznych? Sandrine szuka sprawiedliwości. Chce odnaleźć winnych psychicznego i zdrowotnego stanu swojej siostry. Intensywnie poszukuje także nowego ośrodka, w którym Sabine mogłaby wrócić do formy sprzed lat. Niezwykły, poruszający dokument o miłości przeplatanej cierpieniem. To reżyserski debiut wybitnej aktorki Sandrine Bonnaire (Bez dachu i praw, Pan Hire, Wschód - Zachód, Bliscy nieznajomi).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×