Na kosmicznym froncie - Księżycowa gorączka

COSMIC FRONT: Moon Rush - The Dawning Age of Lunar Colonization, Japonia 2020

Dzięki odkryciu ogromnych rezerw wody i minerałów Księżyc szybko staje się nową granicą. Stany Zjednoczone, ze swoją historią umieszczania ludzi na Księżycu, a także Chiny i Indie weszły do walki o dalszą eksplorację załogową.

 • Czas trwania: 51 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Na kosmicznym froncie - Księżycowa gorączka w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dzięki odkryciu ogromnych rezerw wody i minerałów Księżyc szybko staje się nową granicą. Stany Zjednoczone, ze swoją historią umieszczania ludzi na Księżycu od czasu misji Apollo, a także Chiny i Indie weszły do walki o dalszą eksplorację załogową. Europa opublikowała koncepcję księżycowej wioski. Najnowsze dzieje eksploracji Księżyca i co może ona oznaczać dla naszej przyszłości.

Dzięki odkryciu ogromnych rezerw wody i minerałów opuszczony niegdyś Księżyc szybko staje się nową granicą. Stany Zjednoczone, ze swoją historią umieszczania ludzi na Księżycu od czasu misji Apollo, a także Chiny i Indie weszły do walki o dalszą eksplorację załogową. Europa opublikowała koncepcję księżycowej wioski. Co przyniesie ta nowa gorączka Księżyca? Najnowsze dzieje eksploracji Księżyca i co może ona oznaczać dla naszej przyszłości.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×