Najdziwniejsze stwory z Morza Południowochińskiego

Strange Creatures, Hiszpania 2016

Morze Południowochińskie to jeden z najbardziej zróżnicowanych biologicznie zbiorników wodnych. Dokument odsłania tajemnice niesamowitych zwierząt żyjących w tej morskiej przestrzeni.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Miguel Angel Cobo

Najdziwniejsze stwory z Morza Południowochińskiego w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Miguel Angel Cobo Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Morze Południowochińskie to jeden z najbardziej zróżnicowanych biologicznie zbiorników wodnych. Dokument odsłania tajemnice niesamowitych zwierząt żyjących w tej morskiej przestrzeni. Ukryte w tym magicznym podwodnym świecie stworzenia są jedne z najbardziej osobliwych zwierząt, jakie tylko można sobie wyobrazić. Większość z nich zaadaptowała niesamowite nawyki, techniki łowieckie i sposoby na przetrwanie. Niektóre z nich zmieniają kolor i kształt, inne są zupełnie nieuchwytne i posiadają silne trucizny.

Morze Południowochińskie to jeden z najbardziej zróżnicowanych biologicznie zbiorników wodnych na naszej planecie. Dokument odsłania tajemnice niesamowitych zwierząt żyjących w tej morskiej przestrzeni. Ukryte w tym magicznym podwodnym świecie stworzenia, są jedne z najbardziej osobliwych zwierząt, jakie tylko można sobie wyobrazić. Większość z nich zaadaptowała niesamowite nawyki, techniki łowieckie i sposoby na przetrwanie. Niektóre z nich zmieniają kolor i kształt, inne są zupełnie nieuchwytne i posiadają silne trucizny.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×