Najmniejsze samoloty na świecie

World's Smallest Planes, USA 2007

Program opowiada o niekończącej się kreatywności wykorzystywanej przy pracach nad najmniejszymi samolotami na świecie, a także zaprasza na spotkanie z ich projektantami, konstruktorami i pilotami.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Najmniejsze samoloty na świecie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Większy nie zawsze znaczy lepszy, zwłaszcza w przypadku tych małych samolotów. W programie zobaczymy jakich niezwykłych umiejętności, wiedzy i talentu potrzeba do skonstruowania tych jednoosobowych maszyn latających. W programie uniesiemy się na skrzydłach tych maszyn i poznamy myśli ich projektantów, konstruktorów i pilotów oraz dowiemy się jak wielka kreatywność potrzebna jest do zbudowania tych najmniejszych na świecie samolotów.

Program opowiada o niekończącej się kreatywności wykorzystywanej przy pracach nad najmniejszymi samolotami na świecie, a także zaprasza na spotkanie z ich projektantami, konstruktorami i pilotami. Większy nie zawsze znaczy lepszy, zwłaszcza w przypadku tych małych samolotów. W programie zobaczymy jakich niezwykłych umiejętności, wiedzy i talentu potrzeba do skonstruowania tych jednoosobowych maszyn latających. Co motywuje ich konstruktorów aby czasami wręcz ryzykować dla nich życie? W programie uniesiemy się na skrzydłach tych maszyn i poznamy myśli ich projektantów, konstruktorów i pilotów oraz dowiemy się jak niezmierzeni wielka kreatywność potrzebna jest do zbudowania tych najmniejszych na świecie samolotów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×