Najszybszy

Fastest, USA/Włochy 2011

Dokument ukazuje świat wyścigów motocyklowych. Twórcy śledzą etapy walki Włocha Valentina Rossiego o 10. tytuł mistrza świata.

 • Czas trwania: 110 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Mark Neale

Najszybszy w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Mark Neale Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Mistrzostwa świata w wyścigach motocyklowych MotoGP od 2001 do 2009 roku były zdominowane przez słynnego Włocha Valentina Rossiego. Rok 2010 przyniósł nowego mistrza, głównego rywala Rossiego - Jorge Lorenza. Przed sezonem w 2011 r. obserwatorzy zastanawiali się, czy osłabiony kontuzją i porażką sprzed roku Włoch będzie w stanie rywalizować z Lorenzem i z młodymi przeciwnikami. Dokument ukazuje niebezpieczny świat wyścigów motocyklowych. Twórcy śledzą Rossiego na każdym etapie walki o 10. tytuł mistrza świata.

Mistrzostwa świata w wyścigach motocyklowych MotoGP od 2001 do 2009 roku były zdominowane przez słynnego Włocha Valentina Rossiego. Rok 2010 przyniósł nowego mistrza, głównego rywala Rossiego - Jorge Lorenzo. Tym ciekawiej zapowiadał się sezon w 2011 roku. Obserwatorzy zastanawiali się, czy osłabiony przez kontuzję i porażkę sprzed roku Włoch będzie w stanie rywalizować z Lorenzo i nowymi, młodymi przeciwnikami. Ten trzymający w napięciu, pełen dramaturgii i zwrotów akcji dokument znakomicie ukazuje niezwykle niebezpieczny dla zawodników świat wyścigów motocyklowych. Twórcy dokumentu śledzą Rossiego na każdym etapie jego walki o 10 tytuł Mistrza Świata.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 7.4 Głosów: 11

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×