Najtrudniejszy bieg świata

The World's Highest Race, Australia 2012

La Ultra to jeden z najbardziej okrutnych ultramaratonów na świecie, którego trasa biegnie przez Himalaje na wysokości 3200-5360 m n.p.m. La Ultra jest najwyżej odbywającym się maratonem na świecie.

 • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Wes Greene

Najtrudniejszy bieg świata w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Wes Greene Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

La Ultra to jeden z najbardziej okrutnych i trudnych ultramaratonów na świecie. Uczestnicy muszą pokonać 222 kilometrów w czasie poniżej 60 godzin. Trasa biegnie przez Himalaje na wysokości 3200-5360 m n.p.m. La Ultra jest najwyżej odbywającym się ultramaratonem na świecie. W trakcie zmagań zawodnicy mogą doświadczyć wahań temperatury od -10°C do +40°C. Wes Greene towarzyszy z kamerą biegaczce Lisie Tamati i jej drużynie. Z bliska obserwuje ich zmagania z wyczerpaniem i warunkami atmosferycznymi.

Najbardziej morderczy z biegów długodystansowych. Jak pokonać innych i samego siebie? La Ultra to jeden z najbardziej okrutnych i trudnych ultramaratonów na świecie. Uczestnicy musza pokonać 222 kilometrów w czasie poniżej 60 godzin. Trasa biegnie przez Himalaje na wysokości 3200-5360 m n.p.m. La Ultra jest najwyżej odbywającym się ultramaratonem na świecie. W trakcie zmagań zawodnicy mogą doświadczyć wahań temperatury od -10°C do +40°C. Wes Greene towarzyszy ze swoją kamerą biegaczce Lisie Tamati i jej drużynie. Z bliska obserwuje ich zmagania z wyczerpaniem i warunkami atmosferycznymi.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×