Nastoletnie prostytutki w Paryżu

Teen Prostitution in Paris, 0

We Francji liczba nieletnich prostytutek stale rośnie. Dzieci i nastolatki trafiające na ulice to najczęściej uciekinierzy z patologicznych domów lub nielegalni imigranci.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Nastoletnie prostytutki w Paryżu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

We Francji liczba nieletnich prostytutek stale rośnie. Zgodnie z danymi różnych organizacji społecznych, od czasu rozpoczęcia kryzysu liczba ta wzrosła o ponad połowę. Dzieci i nastolatki trafiające na ulice to najczęściej uciekinierzy z patologicznych, francuskich domów lub nielegalni imigranci. Dziecięcą prostytucję uprawiają także osoby pochodzące z zamożnych rodzin. Świadcząc usługi seksualne, zarabiają na modne ciuchy lub narkotyki. Dokument śledzi losy młodych, francuskich prostytutek i osób, które próbują wyrwać je z tego świata.

We Francji liczba nieletnich prostytutek stale rośnie. Zgodnie z danymi różnych organizacji społecznych, od czasu rozpoczęcia kryzysu liczba ta wzrosła o ponad połowę. Dzieci i nastolatki trafiające na ulice to najczęściej uciekinierzy z patologicznych, francuskich domów lub nielegalni imigranci. To nie jest reguła. Dziecięcą prostytucję uprawiają także osoby pochodzące z zamożnych rodzin. Świadcząc usługi seksualne zarabiają na modne ciuchy lub narkotyki. Dokument śledzi losy młodych, francuskich prostytutek i osób, które za wszelką cenę próbują wyrwać je z tego świata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×