Nastoletnie prostytutki w Paryżu

Teen Prostitution in Paris, 0

We Francji liczba nieletnich prostytutek stale rośnie. Dzieci i nastolatki trafiające na ulice to najczęściej uciekinierzy z patologicznych domów lub nielegalni imigranci.

 • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Nastoletnie prostytutki w Paryżu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

We Francji liczba nieletnich prostytutek stale rośnie. Zgodnie z danymi różnych organizacji społecznych, od czasu rozpoczęcia kryzysu liczba ta wzrosła o ponad połowę. Dzieci i nastolatki trafiające na ulice to najczęściej uciekinierzy z patologicznych, francuskich domów lub nielegalni imigranci. Dziecięcą prostytucję uprawiają także osoby pochodzące z zamożnych rodzin. Świadcząc usługi seksualne, zarabiają na modne ciuchy lub narkotyki. Dokument śledzi losy młodych, francuskich prostytutek i osób, które próbują wyrwać je z tego świata.

We Francji liczba nieletnich prostytutek stale rośnie. Zgodnie z danymi różnych organizacji społecznych, od czasu rozpoczęcia kryzysu liczba ta wzrosła o ponad połowę. Dzieci i nastolatki trafiające na ulice to najczęściej uciekinierzy z patologicznych, francuskich domów lub nielegalni imigranci. To nie jest reguła. Dziecięcą prostytucję uprawiają także osoby pochodzące z zamożnych rodzin. Świadcząc usługi seksualne zarabiają na modne ciuchy lub narkotyki. Dokument śledzi losy młodych, francuskich prostytutek i osób, które za wszelką cenę próbują wyrwać je z tego świata.

Komentarze

Skomentuj
 • Precz od dzieci i nieletnich (geju) (gość)

  Tylko surowe wyroki jeszcze raz karać karać karać ! Wasz (geju)

  12.04.2020 21:47
 • To jest straszne brak słów (gość)

  Dzieci i prostytucja brak słów pozdrawiam (geju)

  11.04.2020 22:33
 • To polański powinien być zadowolony! (gość)

  Raj dla pedofili świat zwariował pozdro geju!

  11.04.2020 22:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×